24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czym jest ukryta kamera WhatsApp, o której wszyscy mówią i jak ją aktywować – Enséñame de Ciencia

Czym jest ukryta kamera WhatsApp, o której wszyscy mówią i jak ją aktywować.

Liczba użytkowników WhatsApp stale rośnie do punktu, w którym zajmuje pierwsze miejsce na świecie, ale pomimo tego, że jest najpopularniejszą aplikacją do przesyłania wiadomości na świecie, wciąż istnieją mało znane narzędzia, z których warto zacząć korzystać. Jedną z takich mało znanych funkcji jest „ukryta kamera WhatsApp”, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Co to jest ukryta kamera dla WhatsApp?

Generalnie to tylko aparat, nie ma w nim nic niezwykłego i można nim nagrywać filmy czy robić zdjęcia. Jednak dostęp do tego nie odbywa się w tradycyjny sposób, stąd nazwa, która stała się popularna „Ukryta kamera WhatsApp”. Na urządzeniach z Androidem ta funkcja umożliwia dostęp do aparatu WhatsApp bez uprzedniego otwierania samej aplikacji w ten sposób.

Jak aktywować ukrytą kamerę dla WhatsApp: przewodnik krok po kroku

Procedura jest prosta, ponieważ wystarczy nacisnąć i przytrzymać ikonę aplikacji WhatsApp na ekranie głównym, aby wyświetlić menu, w którym wybierzemy aparat. Zobacz poniżej przewodnik krok po kroku:

  1. Przejdź do ekranu głównego i znajdź WhatsApp.
  2. Stuknij ikonę WhatsApp i przytrzymaj przez kilka sekund.
  3. Na liście rozwijanej kliknij kamera.
  4. Teraz możesz nagrać film lub zrobić zdjęcie i udostępnić je w taki sam sposób, jak zwykłym aparatem.

Jak wspomnieliśmy na początku, zmienia się tylko forma dochodu. Jest to zdecydowanie szybszy sposób na sięgnięcie po aparat, aby zrobić zdjęcie lub nagrać film, gdy masz kłopoty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu aktywacji, możesz zobaczyć obraz poniżej:

Zdjęcie: Naucz mnie o nauce.

Pamiętajmy o tym także teraz nowy post Umożliwia nagrywanie filmów bez użycia rąk, bez konieczności przytrzymywania przycisku przechwytywania. Chcesz wiedzieć jak to działa i jak skorzystać z tej funkcjonalności? Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć aparat tak, jakbyś miał zrobić dowolne zdjęcie, jak zwykle zamiast robić zdjęcia, musisz przełączyć się na wideo I rozpocznij przechwytywanie jednym kliknięciem. Następnie zobacz następujące kroki:

  1. Otwórz WhatsAppa
  2. Otwórz aparat WhatsApp, klikając ikonę aparatu w prawym górnym rogu.
  3. Przełącz na tryb wideo który pojawia się po lewej stronie przycisku przechwytywania.
  4. Kliknij przycisk tutaj, aby rozpocząć nagrywanie.
READ  WhatsApp | Dlaczego powinieneś usunąć pamięć podręczną | Android | Telefony komórkowe | wędrować | sztuczka | nd | nnni | gra sportowa

Jest to coś, co ułatwi i poprawi wrażenia wielu użytkowników.

Dzięki temu nowemu trybowi nie musisz przytrzymywać przycisku, aby nagrać wideo, ale możesz przełączyć się w tryb wideo, co ułatwia nagrywanie wideo. Innymi słowy, kamera WhatsApp została przeprojektowana, zapewniając możliwość szybkiego przełączania z trybu fotograficznego do trybu wideo iz powrotem.

WhatsApp jest obecnie niezbędny do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi, rodziną, grupami roboczymi itp. Używa go ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie, co czyni go obecnie najpopularniejszą siecią społecznościową tego typu. Będąc najpopularniejszą aplikacją na świecie, konieczna jest znajomość trików ułatwiających i poprawiających wrażenia użytkowników korzystających z usługi. Więcej nowości znajdziesz w naszym dziale technologicznym!

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.