24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Historia goli: Partner Realu Madryt otrzymał już koszulkę z autografem Vinicius

Brazylijczyk Agustin Caro, piłkarz Realu Madryt, z którym świętował swoją bramkę przeciwko Celcie, przesłał prezent jej chwili.

skomentował Wspominamy Winicjusza, gdy strzelił bramkę w Celcie, W powrocie piłki nożnej na Santiago Bernabeu po 560 dniach trwało to w tym tygodniu. W tę szczególną środę wynik tej historii przyszedł, Prezent od piłkarza dla kibica: podpisana koszulka.

Zasubskrybuj nasz kanał Realu Madryt Telegram i od razu uzyskaj dostęp do wszystkich celów drużyny na swój telefon komórkowy

Artykuł następuje poniżej

Winicjusz, gdy tylko mecz zakończy się w niedzielę, Chciał skontaktować się z Agustinem Caro, Były członek białego klubu, który zmonopolizował wszystkie wiadomości i przestrzeń w mediach za obejmowanie Carioca. Numer Twojej karty to 6.006, wskazując, że jest weteranem na Santiago Bernabeu, gdzie przeżył niezapomniany moment ostatniego dnia ligi.

„Świętuję 50-lecie członkostwa w Realu Madryt i sprawiło mi to niewyobrażalną radość”, Jeden z najszczęśliwszych ludzi w dzisiejszym Madrycie, Agustin Caro, wyjaśnił Goalowi. Jego bezwarunkowość i szczęście, że tam był, dały mu doświadczenie, które może opowiedzieć o życiu.

READ  Dlaczego Cruz Azul zwrócił się do FIFA w sprawie Jorge Sancheza?