2 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hamas odurzył zakładników przed ich uwolnieniem

Hamas odurzył zakładników przed ich uwolnieniem

Przedstawiciel izraelskiego Ministerstwa Zdrowia powiedział we wtorek Komisji Zdrowia Knesetu, że Hamas podał zakładnikom środki uspokajające przed zwolnieniem z niewoli w Gazie, aby sprawiali wrażenie spokojnych i szczęśliwych po ponad 50 latach stosowania przemocy fizycznej i psychicznej. Czasy Izraela.

the Doktor Hadżar MizrahiKierownik oddziału medycznego szpitala Izraelskie Ministerstwo ZdrowiaPowiedział, że zakładnicy zostali przyjęci Klonazepamznany w Izrael Jak Klonex Sprzedawane są pod markami Klonopin I Rivotril W innych krajach. Lek stosuje się w zapobieganiu i leczeniu zaburzeń lękowych, drgawek, manii dwubiegunowej, pobudzenia związanego z psychozą i zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych.

Mizrahi Nie ujawniono, czy w badaniach krwi przeprowadzonych na uwolnionych zakładnikach w izraelskich szpitalach wykryto ślady narkotyków.

prezydent Komisja Zdrowia Knesetu, Yonatan Mashriqi Chas, zapytał Ministerstwo Zdrowia Wyślij oficjalny raport do organizacji zdrowotnych na całym świecie, zawierający szczegółowe informacje na temat testów narkotykowych i innych ustaleń medycznych związanych z uwolnionymi zakładnikami.

Cher Siegel Opisał komisji cierpienie swojej matki, Aviva SiegelW ciągu 51 dni spędzonych w niewoli. Aviva I Keitha Siegela Zostali porwani przez terrorystów z ich domu w Kafr Azza 7 października. Keitha64 lata, nadal w niewoli epizod.

Siegela Opisz sytuację zakładników jako: a „Do Holokaustu są trzy godziny drogi stąd”.. Powiedziała, że ​​ledwo słyszy relacje matki o tym, jak terroryści ją związali, pobili i pozbawili jedzenia i wody.

W swoich zeznaniach powtarzał informacje od lekarzy leczących uwolnionych zakładników w izraelskich szpitalach. Chociaż personel szpitala początkowo mówił mediom, że zakładnicy wrócili w „dobrym zdrowiu fizycznym”, obecnie twierdzą, że nie jest to do końca prawdą.

the Dr.. Yael Mozer Glasbergdyrektor Oddziału Przeszczepów Wątroby u Dzieci w Izraelu w Centrum Medyczne dla Dzieci SchneiderW poniedziałek na konferencji prasowej powiedział: „Z raportów wynika, że ​​ci, którzy zostali wyzwoleni z niewoli w… epizod Są w mniej więcej stabilnych warunkach i nie jest to prawdą.

READ  CNN wchodzi do nowej restauracji McDonald's w Rosji

Mosera Glasberga Zespół sześciu lekarzy, dietetyków, psychologów i pracowników socjalnych sprawował opiekę nad 19 dziećmi i siedmioma kobietami, które trafiły do ​​ośrodka. Schneidera. Podkreślił, że zakładnicy stracili od 10 do 15 procent swojej wagi. Pozbawieni pożywienia i wody, niektórzy cierpią na zaburzenia odżywiania.

Dodał, że głowy i ciała uwolnionych zakładników były pełne wszy i wysypek. Odnosili także rany, które uległy zakażeniu na skutek zaniedbań i złej higieny.

W wyemitowanym w poniedziałek wywiadzie telewizyjnym profesor powiedział Włoski Pesachszef Szpital Dziecięcy Sofra stowarzyszony z Centrum Medycznym ShebaPowiedział, że on i jego koledzy byli zszokowani historiami o uwolnionych zakładnikach. Porównał sytuacje, przez które przechodzili zakładnicy epizod Z gettami i hitlerowskimi obozami koncentracyjnymi podczas II wojny światowej całopalenie. „Cierpieli wszelkiego rodzaju znęcanie się, jakie można sobie wyobrazić” – powiedział.

Po badaniach lekarskich w szpitalach opieka nad wyzwolonymi zakładnikami przekazywana jest organizacjom zapewniającym opiekę zdrowotną. Nad indywidualnymi planami każdej osoby będzie czuwać pielęgniarka, która będzie koordynować i nadzorować opiekę medyczną i psychospołeczną.

Nacisk zostanie położony na przywrócenie zdrowych nawyków żywieniowych i dobrego odżywiania, ponieważ wielu zakładników wróciło z problemami trawiennymi i niedoborami witamin wynikającymi z braku pożywienia i światła słonecznego.

Powielanie jest dozwolone z następującym oznaczeniem: © EnlaceJudío