19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hamas odrzuca najnowsze propozycje rozejmu – DW – 13.04.2024

Hamas odrzuca najnowsze propozycje rozejmu – DW – 13.04.2024

Dziś, w sobotę (13.04.2024), Hamas poinformował mediatorów w Egipcie i Katarze, którzy od miesięcy pracowali nad osiągnięciem porozumienia. Rozejm w wojnie w GazieOdrzucił ostatnią wynegocjowaną za pośrednictwem USA propozycję, którą otrzymał w ubiegły poniedziałek, a która wzywa do „trwałego zawieszenia broni”.

Hamas oświadczył w oświadczeniu: „W Hamasie potwierdzamy nasze przywiązanie do naszych żądań i żądań narodowych naszego narodu”. wszyscy epizodWiększy jest powrót wysiedleńców z północy Strefy Wejście pomocy humanitarnej I początek odbudowy. W oświadczeniu napisano: „Potwierdzamy także naszą gotowość do osiągnięcia porozumienia w drodze „poważnej i rzeczywistej wymiany więźniów między obiema stronami”.

Hamas wskazał także w czwartek, że bez przerwania walk nie będzie w stanie zebrać więcej informacji na temat miejsca pobytu 129 nadal przetrzymywanych zakładników, ponieważ część z nich znajduje się w rękach innych frakcji lub jest już „pod gruzami”. ”

Szef stosunków politycznych i międzynarodowych w Biurze Politycznym podniecenieBassem Naeem przestrzegł, że konieczne jest zawarcie rozejmu, „aby zapewnić wystarczającą ilość czasu i bezpieczeństwa” na zebranie „ostatecznych” danych na temat zatrzymanych osób. Wielu z nich będzie już martwych po 190 dniach bombardowań Gazy.

Minnesota (Efe, AFP)

READ  W wywiadzie z 1995 roku księżna Diana z Walii mówiła o tym, jak Karol został królem Anglii, co powiedziała? | ludzie | zabawa