30 kwietnia, 2024

Haaland „złamał” twarz przeciwnikowi i strzelił niezwykłego automatycznego gola, a wszystko to w ciągu jednej minuty meczu!  (Wideo) – Fox Sports

Haaland „złamał” twarz przeciwnikowi i strzelił niezwykłego automatycznego gola, a wszystko to w ciągu jednej minuty meczu! (Wideo) – Fox Sports

the Dzień 33 Podrzędny Premier League Dopiero zaczynam, a już mamy Najciekawsze zdjęcia W weekend, bo Manchester Wykorzystywany, przez Miasto Lutonz Niezwykły gol specjalny.

Erlinga Haalandanorweski napastnik, szukaj Aukcja mocny wewnątrz Podrzędny regionchociaż A konkurs włączać Na ich drodze; „Zabawne” w tej sytuacji jest to, że dała mu szansę piłka w ukochany, wychodzę On kłamie w tym ziele I to był on 1-0 dla niego Manchester.

Radzimy Ci: Lepiej nie grać: AI przewiduje wynik meczu America vs. Toluca; Liderem będzie…

Haaland wrzuca piłkę do bramki przeciwnika, dając City przewagę

Ten sobota 13 Do Kwiecień Manchester City I Miasto Lutonoprócz 3 innych partii, z otwarciem procedury wnętrze Premier LeagueTo partia, która natychmiast się do nich skłoniła Pepa Guardioli Wydarzy się, co następuje.

Z godzina Po prostu przejdź Minuta gry, Dooku Idzie szukać długiej piłki, Pół księżyc Podrzędny regionSkąd odcina obrońcę LutonSzukaj Aukcjaale konkurs Prawie tak Jasne.

On piłka On Skrobia I w nim pozostawiony pozycja pełny za Haaland Do Uderz go strzałemWięc Wpływy norweskie Ale wszystko miało być w porządku odbiegał; Za swoje bogactwo, Daiki Hashioka Przyszedł do mniepomóc Ci”OK z nim piłka w tym ukochany Wyślij to Bezpośrednio do sieci.

Piłkarz Miasto Luton został On kłamie w tym ziele Przez kilka chwil Odzyskiwać Podrzędny Piłka HaalandaOprócz Biadolenie dla niego Własny cel Które on napisał. Manchester Wygrałem to 1-0 Za wcześnie.

Radzimy Ci: Pierwsza fala upałów w Meksyku i temperatura w kwietniu wzrosną do ponad 45 stopni: dotknięte stany

Jeśli ten wynik się utrzyma, to… Manchester To będzie tymczasowo eskalować do pierwsze miejsce Podrzędny Premier Leagueczekam na mecze Arsenał I Liverpool.