23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Guadalupe Porras, sędzia, który został zaatakowany przez kamerę w środku meczu

Guadalupe Porras, sędzia, który został zaatakowany przez kamerę w środku meczu

Co musisz wiedzieć:

Czwarty sędzia musiał zastąpić Guadalupe Borrasa.

Real Betis pokonał Athletic 3:1 w 26. kolejce ligi hiszpańskiej, ale najgorszego nie zrobiła drużyna prowadzona przez Ernesto Valverde, a sędzia asystent. Guadalupe Porras, który został pobity przez kamerę DAZN.

Uderzenie zmusiło Guadalupe do opuszczenia meczu po otrzymaniu pomocy medycznej na boisku Później przewieziono ją do szpitala, aby ocenić stopień ciężkości obrażeń.

Guadalupe Porras Asystent sędziego / Fotografia

Jak wyglądało uderzenie asystenta sędziego?

wszyscy Mecz rozpoczął się od gola Ezequiela Aviliktóry otworzył wynik po podaniu Williama José, gracze od razu zaczęli świętować i wtedy właśnie Fotograf DAZN próbował uchwycić ten moment i wejść w teren.

W tym samym czasie co Guadalupe Boras skierował się na środek boiska, aby wznowić mecz. Gdy tylko jego twarz uderzyła w kamerę, cios był tak silny, że natychmiast został pobity Zaczęła krwawić, leżąc na trawie.

Guadalupe Porras została zabrana do szpitala
Zrzut ekranu

Mecz został przerwany na kilka minut po opuszczeniu Guadalupe. Czwarty sędzia zajął miejsce na ławce rezerwowych.

Inwazja fotografa czy wypadek?

Po tym, co stało się z Guadalupe Porras, nie trzeba było długo czekać na krytykę. Fotografowie i kamerzyści wielokrotnie wkraczają na stadion podczas każdego meczu. Od czasu do czasu sędziowie się kłócą. Zatem wystąpienie czegoś takiego było tylko kwestią czasu.

„Gdyby dzisiaj przydarzyło się to Bellinghamowi lub Lewandowskiemu, rozwiązaniem byłoby wprowadzenie kamer na stadion”.

Eduardo Iturralde w Guadalupe Burras

Niektórzy wzywali Ligę do podjęcia niezbędnych kroków, aby zaprzestać takiej sytuacji, i do kontynuowania sprawy Guadalupe Jako powód podziału na strefy sądu. Mało tego, potwierdzili także, że gdyby coś takiego przydarzyło się zawodnikowi takiemu jak Jude Bellingham czy Robert Lewandowski, rzeczywiście groziłaby kara.

I uważajcie, nikt nie oskarża fotografów o zamiar uderzenia asystenta. Oznaczają po prostu, że gdyby nie doszło do inwazji na pole, nie doszłoby do tego.

READ  Patrick Mahomes na krótko opuścił Chiefs z powodu kontuzji, powracając w trzeciej kwarcie

Dotychczas Liga Nie skomentował tego, co się stało. Tym bardziej, jeśli istnieje jakakolwiek regulacja przestrzeni pomiędzy fotografami a sędziami na boisku.

Guadalupe pozostaje pod nadzorem lekarza Może będzie musiał założyć szwy na ranę, którą kamera zostawiła mu na głowie.

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com