18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gran Canaria jedzie do Polski z myślą o Pucharze

Gran Canaria jedzie do Polski z myślą o Pucharze

Polska na horyzoncie Puchar Króla w umyśle. Rozpoczyna swoją podróż do gry przeciwko Gran Canarii Śląsk Wrocław Jego trener zaznaczył w tę środę „w duchu rywalizacji na maksa”, dziesiąty dzień mistrzostw Europy. Jaka Laković.

Słoweński trener przyznaje, że jego zawodnicy nie są „mentalnie” w najlepszej formie po porażce. Endesa League przeciwko Realowi Madryt (105-85), w konkursie, w którym Chcieli „lepiej konkurować”.Dlatego są „trochę źli”.

Potwierdził jednak, że środowy mecz w Polsce, jak i kolejny mecz ligowy, już myślą. W najbliższą sobotę na Gran Canaria Arena zmierzy się z Carplus FuenlabradaDół ACB, który będzie miał decydujące znaczenie w ewentualnej klasyfikacji do gry w kolejnej edycji Copa del Rey: „Nasza mentalność jest taka, aby jechać do Polski i rywalizować na najwyższym poziomie, na jaki nas stać, aby kontynuować prawą nogą w Euro Puchar. I poprawić naszą grę.”

Lacovic chce ograniczyć obciążenie treningowe”Rozłóż więcej cykli i minut„W porównaniu z obecną najniższą drużyną w grupie B europejskich rozgrywek, ale jeśli chcą dodać ósme zwycięstwo kontynentalne i ugruntować swoją pozycję w czołówce, trzeba zmierzyć„ sto procent ”, dzielą się z Turk Telekom Ankara.

READ  Argentyński fintech chce założyć flagę w Polsce, Szwecji i na Litwie: co widzi na tych rynkach