25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bidasoa: Skrzyniarz Polska i Szwecja jako pierwsze Bidasotarra zagrają na mundialu.

Bidasoa: Skrzyniarz Polska i Szwecja jako pierwsze Bidasotarra zagrają na mundialu.

Dziś o 21:00 Polska Jakuba Skrziniarsa z Pidazo zmierzy się z Francją. / Hery

Zmierzą się dziś z jednym z gospodarzy, Francją, w pierwszym jednodniowym meczu

sztuczna inteligencja Biegnę.

Od dziś do niedzieli 29 stycznia w Polsce iw Szwecji odbędą się mistrzostwa świata, a fani Pitazotary mają różne zainteresowania na poziomie osobistym.

Najbardziej bezpośrednio z czterech graczy w obecnym składzie, którzy wezmą udział w wydarzeniu, to Rodrigo Salinas z Chile, Brazylijczyk Mathias da Silva, Tunezyjczyk Mehdi Harboui i Jakub Skrziniars z Polski. Dziś o godzinie 21:00 ten ostatni wystąpi jako pierwszy w jedynym meczu Polska – Francja. Chile i Brazylia wyjdą jutro na boisko, a Tunezja w piątek. Te cztery drużyny są umieszczone w różnych grupach.

Oprócz tych aktualnych zawodników w hiszpańskiej drużynie jest dwóch innych: Inaki Pesina i Gauldi Odriozola, którzy rok temu zdobyli srebrne medale. Jutro o 20:30 rozpoczną mecz z Czarnogórą.

Na ławkach siedzą Expitasodarras: Aitor Etxapuru odpowiedzialny za Chile i Patrick Cassel w Tunezji. Listę mundialowych piłkarzy z przeszłością Pitazotary uzupełniają Serbowie Ivan Popovic i Milos Orbovic, Chilijczyk Esteban Salinas, Argentyńczyk Nicolas Bonanno, Brazylijczyk Rangel Luan i hiszpańsko-urugwajski Maxi Cancio.

Juniorzy w Niemczech

Pięciu zawodników Ilcapo Hondaribia i Bidasoa Irun, którzy w tym tygodniu grali w turnieju Czterech Narodów w Niemczech, dołączy do pierwszych treningów drużyny, klubu z największą liczbą reprezentacji w hiszpańskiej kadrze.

Gorga Nieto (sześć goli), Asier Iribar (trzy gole), Enago Frontarena (dwa gole), Julen Mujica i Julen Urrusola zdominowali gospodarzy, pokonując Hiszpanię 43:22 i Portugalię 43:24. Obecni mistrzowie i wicemistrzowie Europy do lat 21 oraz 35-23 z Francją.

Drużyna prowadzona przez Rodrigo Renonesa pierwszego dnia pokonała Portugalię (31-26), aw ostatnim pokonała Francję (35-32), zajmując tym samym drugie miejsce w tym prestiżowym turnieju, jeszcze ważniejszym w tym roku. Na mundial w Niemczech i Grecji od 20 czerwca do 2 lipca.

Szacunek dla Poli

Z kolei w niedzielę w Saragossie oddano hołd Fernando Polii, zawodnikowi (w drużynie podwójnej) i trenerowi choremu na Alzheimera (awans do Azopala) w historii aragońskiej piłki ręcznej i klubu Deportivo Pitasova.

Radny sportowy Borja Olazabal był odpowiedzialny za reprezentację meczu pomiędzy Saragossą a Huescą, a byli zawodnicy David Rodríguez i Sergio de la Salute oraz Hontaribia i Pena Pitasova, Paco Martin i inni. .

Możesz wesprzeć finansowo leczenie wymagane przez Polia za pośrednictwem Solidarity Line 0 na konto bankowe ES30 0049 6622 7125 1614 9936 lub Bism pod numerem 01759.

READ  Unia Europejska podejmuje działania prawne przeciwko Polsce o niezawisłość sądownictwa