18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Godny zaufania informator ma rozczarowujące wieści dla fanów Bloodborne

Godny zaufania informator ma rozczarowujące wieści dla fanów Bloodborne

oczekiwany powrót do przenoszony przez krew Plotki o tym pojawiały się już od kilku lat, jednak projekt nie został potwierdzony. Mimo to fani IP nie tracą nadziei, ale są złe wieści, bo oczekiwanie może być dłuższe, a nawet wieczne.

W ostatnich dniach pojawiły się nowe informacje na temat rzekomego nowego projektu przenoszony przez krew. Z przecieku wynikało, że tytuł nie będzie remakiem, a raczej remasterem zmierzającym na PlayStation 5 (nie wspominając nic o możliwym porcie na PC). Leaker oszacował także, że projekt będzie gotowy w 2025 roku, co zbiegnie się z rocznicą powstania oryginalnej gry.

Nie zapomnij śledzić nas w Google News.

Powiązane filmy: Podsumowanie wiadomości z 25. tygodnia roku 2023

Coprzenoszony przez krew Czy powrócicie z remasterem w 2025 roku?

Zrobiło to wrażenie na masach, zwłaszcza że informacja pochodziła z wiarygodnego źródła „Jestem bohaterem” i cieszyła się dużym powodzeniem. Jednak nie wszystko jest takie, jakim się wydaje.

Mówimy to, ponieważ osoba, która ujawniła tę informację na serwerze Snitch na Discordzie, najwyraźniej była osobą udającą „ja też jestem bohaterem”, oszustem, ok.

Ja też jestem prawdziwym bohaterem, który nie siedział bezczynnie i zamiast tego wszedł na Reddita i założył konto (TheRealImAHeroToo) aby odtąd filtrować za pośrednictwem tej platformy i już nie ResetEra ani żadnym innym sposobem, ponieważ było to „zbyt ryzykowne”, a na reddicie można to zrobić anonimowo, czyli „kontem współdzielonym z innymi sygnalistami”.

Gdybyś przeoczył: True Detective I Am Hero to potwierdził Remake Final Fantasy VII Trafi także na następcę Nintendo Switch.

Zła wiadomość dla fanów przenoszony przez krew Zakładają, że sygnalista skorzystał z okazji, aby zdementować przedstawione w jego imieniu informacje i dać jasno do zrozumienia, że ​​nie ma żadnych informacji na temat Sony, zatem wszelkie plotki na temat planów firmy wobec niego nie zostały przez niego poparte.

READ  Naukowcy zidentyfikowali jeden z największych i najbardziej kompletnych pierścieni Einsteina w historii

Ważne jest, aby o tym pamiętać, gdy wokół pojawiają się plotki przenoszony przez krew Jeśli nie zostanie ona zrealizowana, marka będzie już w 2015 roku obchodzić swoje 10-lecie i PlayStation być może przygotowuje projekt, aby to uczcić.

Będziemy cię informować.

Fani będą nadal czekać na powrót Bloodborne
Fani będą nadal czekać na powrót Bloodborne

Czy czekasz na powrót przenoszony przez krew? Powiedz nam w komentarzach.

przenoszony przez krew Dostępna na PlayStation 4. Więcej na jej temat dowiecie się odwiedzając jej profil lub zapoznając się z naszą pisemną recenzją.

Powiązane filmy: Historia: przenoszony przez krew

Bądź na bieżąco z nami na LEVEL UP.

Źródło 1, 2

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagrama / Aktualności / niezgoda /kabel / wiadomości Google