2 maja, 2024

Giannis Antetokounmpo tworzy historię Bucks dzięki świetnemu meczowi przeciwko Rockets;  Ustępuje jedynie Kareemowi Abdul-Jabbarowi

Giannis Antetokounmpo tworzy historię Bucks dzięki świetnemu meczowi przeciwko Rockets; Ustępuje jedynie Kareemowi Abdul-Jabbarowi

Pomimo porażki Milwaukee Bucksów zanim Rakiety Houston (108-112) Dziś, w sobotę, w greckim centrum Toyota Star Giannisa Antetokounmpo Osiągnął ważny rekord i jest już bardzo blisko Kareema Abdula-Jabbara.

Giannis ustanawia ważny rekord dla Bucks

Pax robi duże postępy. Giannisa AntetokounmpoNoc zakończyła się Houston 48 punktów, 17 zbiórek i dwie asysty, ale to nie wystarczyło, aby uniknąć porażki z Rockets.

Jednak liczby Greka pozwoliły mu kontynuować zapisywanie swojego nazwiska w historii PAX. Giannisa Zanotował czwarty mecz w swojej karierze, w którym zdobył 45 lub więcej punktów i co najmniej 15 zbiórek.

stąd, Antetokounmpo Poniżej stoi samotnie Kareema Abdula-Jabbaraktóry ma osiem meczów w barwach Milwaukee z tymi wynikami.

Przeczytaj także

Agencje

Znakomity występ Antetokounmpo nie wystarczył, aby pokonać Rockets

Rakiety Houston (18-16) Pokonany Milwaukee Bucksów (25-11), mimo że Grek zdobył 48 punktów i 17 zbiórek Giannisa Antetokounmpo.

Na początku czwartej kwarty Rockets dominowali 18 punktami, ale występ był świetny Antetokounmpo W ostatniej minucie zmienił przebieg gry.

Giannis Antetokounmpo próbuje trafić do kosza przeciwko Rockets.

Michaela Wyke’a/La Presse

Alperina Singuna Z 21 punktami i 11 zbiórkami (double-double) był najlepszym w historii Rakietyw którym wystąpili także Jeff Green i Jalen Green z 16 punktami każdy Jabari Smith Jr Z kolejnym double-double wynoszącym 14 punktów i 12 zbiórek.

the Dolary Mimo porażek i strat pozostają na drugim miejscu na Wschodzie Rakiety Zatrzymali się na placach Gra w z Zachodu.

READ  10 lat po golu, który nigdy nie powinien się liczyć: błąd zaakceptowany przez sędziego, który mógł zapobiec tragedii finału z Ameryką.