27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

10 lat po golu, który nigdy nie powinien się liczyć: błąd zaakceptowany przez sędziego, który mógł zapobiec tragedii finału z Ameryką.

10 lat po golu, który nigdy nie powinien się liczyć: błąd zaakceptowany przez sędziego, który mógł zapobiec tragedii finału z Ameryką.

data

Sędzia najtragiczniejszego finału w historii Cruz Azul zaakceptował fatalny błąd, jaki popełnił przy jednej z bramek Ameryki, i że gdyby go anulował, mógłby przyznać dziewiątą bramkę cementowej drużynie w 2013 roku.

10 lat po golu, który nie powinien był się liczyć: fatalny błąd zaakceptowany przez samego sędziego

Dokładnie przeszło 10 lat z Jeden z najbardziej bolesnych sezonów w Historia Cruz Azul. Niezwykła eksplozja dziewiątej gwiazdy, kiedy już zabrzmiała być wyhaftowane na tarczy. Jeszcze dwie minuty i Dwa gole przypieczętowały mecz finałowy na korzyść AmerykiW przerażający sposób, daleko, daleko 26 maja 2013 r.

Ale to nie wszystko, bo ja to zrobiłem Jest jeszcze większy ból I kontrowersyjnie w pamięci, pewnego dnia pojawił się gwizdek tego spotkania, Paula Delgadilloaby zaakceptować swój błąd przy pierwszym golu Aquivaldo Mosquera.

Bycie samokrytycznym przy pierwszej grze (dla celów Ameryki) jest błędem. Mówienie „nie” oznacza zasłanianie słońca palcem.I Sędzia przyznał We wrześniu 2019 w Pasionie W, przy ul Oświadczenie, które przejdzie do historiijako jeden z Mroczne rozdziały sędziowania w meksykańskiej piłce nożnej.

Sytuacja może się zmienić dzięki VAR, ponieważ pierwsza gra to ewidentny błąd, Ale z powodu liczby graczy nie widzęupierał Paula Delgadillo NA Od gola, który nie powinien był zostać zaliczony, a który mógł zapobiec tragicznemu wynikowi tego finału dla Cruz AzulGłównie ze względu na ilość czasu pozostałego na stoperze.

Jak wyglądała nielegalna gra w Ameryce?

prowadził W 88. minucie z Estadio Azteca América przegrała 2:0 Przy łącznym wyniku i 1:0 w tym meczu Volty, to jest czas Aquivaldo Mosquera Kiwnął głową i skończył remis 1-1, Ale tę grę poprzedziła pomyłka Franciszka Javiera Buzdygan Rodriguez O Gerardo Floresie I dlatego nie należy obliczać, jak Wyrok przyjęła po sześciu latach.

READ  Piojo Herrera startuje jako "Faworyta" w Komitecie Właścicieli - Snajper

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!