29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

General Hospital of Mexico szkoli 1500 studentów medycyny w Grupo Milenio

General Hospital of Mexico szkoli 1500 studentów medycyny w Grupo Milenio

On Szpital Ogólny w Meksyku „Dr Eduardo Lesiga”afiliowana przy Ministerstwie Zdrowia, jest ostoją w kształceniu młodych lekarzy i pielęgniarek na poziomie licencjackim, specjalistycznym i podspecjalistycznym, a także w dziedzinach Terapia oddechowa, dietetyka, psychologia, rehabilitacja itp., Zgłoszono do dyrektora generalnego Guadalupe Mercedes Lucia Guerrero Avendaño.

W Międzynarodowym Dniu Młodzieży ogłosił, jaką placówkę medyczną prowadzi Każdego roku przyjmuje około 1500 studentów medycyny, którzy rotująPochodzące z 22 podmiotów federalnych.

„Szpital Generalny Meksyku jest zaangażowany w wszechstronne szkolenie i rozwój przyszłych liderów służby zdrowia; to powód do dumy dla tych z nas, którzy pracują w tym szpitalu, aby przyczynić się do naszego kraju młodych lekarzy i specjalistów zaangażowanych w jakość i ciepło w opiece”.

Od swojego powstania w 1905 roku jest właścicielem General Hospital of Mexico Wyszkoleni pracownicy służby zdrowia W salach dydaktycznych, stażach i programach edukacyjnych dostosowanych do potrzeb każdego wieku oraz 83 kursach specjalistycznych i wysokospecjalistycznych z zakresu urologii, ginekologii, położnictwa, pediatrii, genetyki medycznej, kardiologii, traumatologii, ortopedii, medycyny matczyno-płodowej, hematologii, i anestezjologii.

Potwierdził to Guerrero Avendaño Plany i programy studiów Utworzony z instytucji szkolnictwa wyższego, wyposaża młodych ludzi we wszystkie narzędzia, wiedzę i wartości, aby stawić czoła wyzwaniom przyszłości i przewodzić pozytywnym zmianom społecznym z korzyścią dla mieszkańców Meksyku.

Szpital Ogólny w Meksyku jest instytucją referencyjną w zakresie opieki medycznej, generowania wiedzy oraz edukacji krajowej i międzynarodowej. W lutym br. dyplomy otrzymało 249 absolwentów specjalizacji i wyższych specjalizacji przygotowywanych w jej placówkach.

Od 1999 roku z rekomendacji im Generalne Zebranie Narodów ZjednoczonychMiędzynarodowy Dzień Młodzieży obchodzony jest 12 sierpnia jako sposób na promowanie wśród ludności świata świadomości problemów dotykających młodych ludzi na całym świecie.

Elektroniczne książeczki zdrowia

READ  Wybierz księżyc, który najbardziej przyciąga Twoją uwagę, a test osobowości pokaże wyniki | Test psychologiczny | wirusowe | nda nnrt | Meksyk