23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gazociąg już działa i będzie miał długość 700 kilometrów od Tabasco

Gazociąg już działa i będzie miał długość 700 kilometrów od Tabasco

Artykuł redakcyjny / Sol Jukatan

Po wielu plotkach to prawda Gazociąg Majakan Poinformował, że gazociąg będzie rozbudowywany i będzie rozprowadzał na półwyspie gaz ziemny, który ma głównie transportować dwa budowane w tym kraju generatory prądu. Meridzie i Valladolid.

Oficjalne ogłoszenie ogłosiło samo francuskie konsorcjum „ENGIE”, które za pośrednictwem biuletynu podpisało umowę z „ENGIE”. Federalna Komisja ds. Energii Elektrycznej Aby otrzymać tę pracę, we wspomnianym oświadczeniu ogłoszono ważny fakt:

Prace te podwoją zdolność do dostarczania większej ilości gazu ziemnego do Jukatanu, z 250 milionów do 567 milionów stóp sześciennych dziennie.

Nie ustalono jednak ostatecznej daty realizacji projektu rurociągu, który będzie miał długość 700 kilometrów Tabasco do JukatanuNie podano także całkowitej kwoty inwestycji, dlatego nie wiadomo, czy będą to środki zapewnione przez francuskie konsorcjum, czy też przez rząd stanowy lub federalny.

Ekspansja ta była wielokrotnie odkładana, ale to sam Andrés Manuel López Obrador przedstawił w 2020 r. plan energetyczny dla Półwyspu Jukatan, mający na celu położenie kresu ciągłym przerwom w dostawie prądu, jednak został on odroczony do chwili obecnej, a nawet gdyby ten gazociąg został zbudowany. , Lopeza Obradora Spowoduje to pozostawienie szeregu rurociągów uznanych za niekompletne. Podobnie jak to, co wydarzyło się w Valladolid.

Nowa ilość gazu będzie pochodzić ze Stanów Zjednoczonych 800-kilometrowym podmorskim rurociągiem biegnącym z północnego Veracruz do Tabasco.

Podążaj za nami wiadomości Google

Możesz być zainteresowany:

READ  Cena i oficjalna premiera w Meksyku jednego z najlepiej sprzedających się hatchbacków, który w tym roku przyjedzie z większym bezpieczeństwem