24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Final Fantasy VII Rebirth nagrodzi graczy poprzedniego remake’u

Final Fantasy VII Rebirth nagrodzi graczy poprzedniego remake’u

Remake Final Fantasy VII został wprowadzony jako trylogia, co sugeruje, że jego kontynuacja będzie szanować dane zapisane w pierwszej części.

Final Fantasy VII Rebirth prezentuje swoją oszałamiającą okładkę

We wrześniowym wydaniu State of Play zagłębiliśmy się w wiadomości na przyszły rok, ujawniając datę premiery Final Fantasy VII Rebirth wraz z imponującym zwiastunem pełnym szczegółów na temat fabuły kontynuacji oraz grywalnych postaci, które w niej wystąpią. Po tej prezentacji zaczęto ujawniać także inne szczegóły dotyczące czasu trwania drugiej części Final Fantasy VII Remake, choć obecnie Ogłoszono, że zapisane dane można przenosić z jednej gry do drugiej.

Oraz w wywiadzie, w którym m.in Blog o PlayStation Wraz z producentem Yoshinori Kitase, dyrektorem kreatywnym Tetsuyą Nomurą, reżyserem Naoki Hamaguchi i kierownikiem muzycznym Keiji Kawamori, zapytali, czy byłoby możliwe wczytanie zapisu stanu gry dla tej gry, jako bezpośredniej kontynuacji Final Fantasy VII Remake, wraz z twoją postacią projekty, aby kontynuować grę. Podróż do Final Fantasy VII Rebirth. Ale, Hamaguchi udzielił odpowiedzi przeczącej… z niuansami.

Ogłosiliśmy, że projekt Final Fantasy VII Remake będzie trylogią i każdym tytułem będzie można cieszyć się niezależnie– zaczyna wyjaśniać.Z tego powodu każda gra była niezależnie zrównoważona i Poziomy i umiejętności graczy nie zostaną przeniesione z jednej dostawy do drugiej. Ale, Stworzyliśmy szereg specjalnych bonusów Dla fanów, którzy grali w poprzednią grę, pozwalając im zacząć od czegoś ekstra„.

Nagrody w Final Fantasy VII Rebirth dla graczy pierwszej edycji

Pomimo braku możliwości przeniesienia zapisanych danych z jednej gry do drugiej, ci, którzy cieszyli się z Final Fantasy VII Remake na PS5 W sequelu od samego początku będą mogli zdobyć materiały do ​​przywoływania JuggernautówDla tych, którym podobał się INTERmission, odcinek Yuffie dostępny wyłącznie w remake’u na PS5, On spełni wezwanie Ramoha.

READ  Według plotek, kolejnym nabyciem PlayStation może być oprogramowanie

Final Fantasy VII Rebirth pojawi się wyłącznie na PS5 29 lutego 2024 r, z krótkim okresem wyłączności na nową konsolę Sony. Biorąc pod uwagę dużą liczbę ujawnianych obecnie szczegółów, będziemy musieli śledzić rozwój wypadków Tokio Game Show 2023kolejne wydarzenie, podczas którego będzie można zobaczyć kolejną dużą premierę Square Enix.