20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Widok obok siebie WhatsApp: co to znaczy i kto może z niego korzystać?

Widok obok siebie WhatsApp: co to znaczy i kto może z niego korzystać?

Niektórzy użytkownicy, którzy pobrali aplikację WhatsApp, zgłosili pojawienie się przycisku, który nie jest dostępny na wszystkich telefonach komórkowych; Widok równoległy.

Tutaj powiemy Ci, co to oznacza, jaka jest jego funkcja i kto może z niego korzystać, ponieważ pojawia się tylko na ograniczonej liczbie urządzeń.

w wyniku Popularność WhatsAppa Jako jeden z Aplikacje do przesyłania wiadomości Najczęściej używany do utrzymania ciągłej komunikacji w różnych dziedzinach, szczególnie w sektorze biznesowym i pracy cross-funkcjonalnej.

W ten sposób możesz sprawdzić, czy w WhatsApp masz przycisk „Widok równoległy”.

Pierwszym krokiem, aby sprawdzić, czy możesz uzyskać dostęp do tej funkcji WhatsApp, jest wykonanie następujących czynności:

  • Wejdź do aplikacji WhatsApp.
  • Przejdź do sekcji Ustawienia lub Konfiguracja.
  • Znajdź przycisk „Wyświetl obok siebie”.

Jeśli nie możesz go znaleźć, nie martw się, ponieważ to narzędzie Pojawia się tylko na obecnych składanych telefonach komórkowych. Oznacza to, że jeśli posiadasz smartfon lub urządzenie ze zwykłym ekranem, nie będzie ono dostępne.

WhatsApp zgłasza błędy.  |  prywatny
Możesz sprawdzić i wypróbować różne funkcje WhatsApp. | prywatny

Jaka jest nowa funkcja WhatsApp?

Jeśli w swoim składanym telefonie komórkowym włączysz funkcję wyświetlania obok siebie, Będziesz mógł zobaczyć czaty umieszczone z boku na większym ekranieW tym samym czasie Druga połowa pokaże inne rozmowy, które odbyłeś z tą osobą.

Jeśli dezaktywujesz Widok równoległyprzywrócisz normalne wyświetlanie czatów WhatsApp, jak na każdym innym urządzeniu.

Co mam zrobić, jeśli napotkam problemy z aplikacją WhatsApp?

Użytkownicy, którzy mają problem techniczny z aplikacją, mogą skontaktować się z pomocą techniczną WhatsApp za pośrednictwem oficjalnej strony aplikacji lub klikając na nią połączenie.

W tym miejscu mogą wypełnić formularz, podając dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, kraj rejestracji, kod lokalizacji i numer telefonu komórkowego.

Musisz wpisać swoje pytanie w odpowiednim polu Następnie WhatsApp skontaktuje się z Tobą, wysyłając automatyczną odpowiedź w celu rozwiązania problemu lub pytań.