27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Feyenoord nie poszedł dalej niż bezbramkowy remis z Fortuną Sittard.  Santiago Jimenez przyznaje rzut karny

Feyenoord nie poszedł dalej niż bezbramkowy remis z Fortuną Sittard. Santiago Jimenez przyznaje rzut karny

Santiago Jimeneza spowodował karny W partii pojawiły się kontrowersje Dzień 1 przyłączać eredywizja między Feyenoord i Sitard fortuny Po tym, jak sędzia postanowił zmienić swoją decyzję: akcja, która kibicom z Rotterdamu wcale się nie spodobała.

W 67 minucie Santiago Jimenezaw środku „wyboistego” meczu między nimi Feyenoord I Sitard fortunyprzejął piłkę i strzelił w kierunku bramki przeciwnika; Jednak został upuszczony na skraju obszaru i oznaczony jako pierwszy karny Dla reprezentacji Meksyku.

Mimo to Whistle zdecydował się anulować plik karny Po tym, jak VAR ostrzegł go, że faul miał miejsce na skraju pola karnego, a nie wewnątrz jako taki. Kontrowersje nie trwały długo, ponieważ fani czekali Feyenoord Argumentowali, że brak Santiago Jimeneza Musiał być nauczany w polu karnym, ponieważ praktycznie znajdował się na linii pola karnego.

Feyenoord vs Fortuna Sittard | Santiago Jimenez zaczyna prawą nogą w obronie Eredivisie

Zespół kierowany przez Arne Slota nie był w stanie wystartować sezon 2023-24 Zwycięstwo gospodarzy po meczu zakończyło się bezbramkowo. Ponieważ „Bebote” zaczął jako starter, ci z Rotterdamu chcieli zdobyć swoje pierwsze trzy punkty.

On Feyenoord Praktycznie przez cały mecz szedł pod prąd po tym, jak Bart Neukop został wyrzucony z boiska w 25. minucie, jednak Arne Slot nie oddał inicjatywy w grze, będąc w posiadaniu piłki i zamierzając jako pierwszy strzelić przeciwko niej. Sitard fortuny w Dzień 1 przyłączać eredywizja.

ze swojej strony, Santiago Jimeneza Zagrał przez cały mecz, mimo niewielkiego odpoczynku między sezonami po obejrzeniu akcji z reprezentacją Meksyku podczas Złotego Pucharu 2023; Na następną randkę Feyenoord Zmierzy się to z miastem Almere.

READ  Bezpłatny Fidel koreański. Opuścił już więzienie w Malawi Mediotempo