29 kwietnia, 2024

Eurocup kończy się w Polsce dla Lointek Gernika

Lointek Gernika 57

ENEA GORZÓW: Wadoux (14), Senyurek (9), Smith (16), Keller (6), Allen (11) – Pięć startów – Horvat (10), Bazan (0), Matkowska (2).

Lointech Gernica Biskajska: Sprefico (11), Civitkovic (4), Uguravide (8), da Silva (3), Mesconite (5) – Pięć przystawek – Williams (12), Bura (6), Aristimuno (2), Buch (6).

Powierzchnia: 17-15, 34-26 (reszta), 52-41 i 68-57.

Sędziowie: Mavisu (TUR), Kucirek (CHE) i Hodzic (BOS). Wysłali Civitkovicia za pięć fauli i da Silvę za dwa faule niesportowe.

Europejska trasa koncertowa w tym sezonie dobiegła końca Lointek Gernika Bizkaia W Polsce, nigdy nie grał. Zespół bordowy Dał Aenei Corso krawat, w którym nigdy nie czuł się komfortowo W tym, poza częścią pierwszej gry, nigdy nie poruszali się z autorytetem ani nie mieli wystarczających zasobów, aby pokonać innego przeciwnika, ale byli zdyscyplinowani i uzbrojeni, mimo że używali tylko ośmiu graczy. Ponieważ był tam Lointek Gernika, nie było to przeszkodą Strata Julii Wojdy, której nieobecność bardzo ciążyPlus Wczoraj, w środę, nie mógł wykorzystać Gaby Meskonyte po pierwszych sześciu minutachLitwin był w tym bardzo aktywny, ale nie mógł już grać z powodu kontuzji kolana.

Lointech Gernica Cóż, zdecydowanie wystartował w dobrym tempie i objął zachęcające prowadzenie sześcioma punktami (5-11).. Problemem były dwa początkowe błędy Civitkovicia, ale to pierwsze ruchy z ławki osłabiły drużynę Zernikarry. Stracił przewagę ofensywną i zaczął walczyć w obronie, pozwalając Enyi Corso objąć prowadzenie W grze, w której nie ma marginesu bezpieczeństwa. Z Zernikarrą brakowało wyraźnego zagrożenia z wewnątrz i brakowało równowagi w ataku, Polska zacieśniła obronę i straty zaczęły spadać, dając gospodarzom łatwe punkty. Lointech wygrał bitwę regeneracyjną Gernicy, co było kluczowee, ale stracił 26 posiadań, co przyniosło Corso 25 punktów, obie statystyki niemożliwe do przyjęcia w tak zaciętych walkach, a tym bardziej, gdy procenty strzelań są równe.

READ  24-35. Polska żegna się z TIE z trzeźwym sukcesem

Drużyna Anna Montana Musiał strzelić z dystansu, aby wykorzystać swoje możliwości, ale większość jego strzałów została odrzucona Ani też jego mistrzostwo w ataku z piętnastoma workami nie przyniosło więcej niż marne dziewięć punktów. W przerwie był jeszcze czas na reakcję, ale Sprawy wyglądały tragicznie na początku trzeciej kwarty, kiedy Ene Corso objęła piętnastoletnie prowadzenie (41-26). Przeciwko przeciwnikowi, któremu brakowało niezbędnej intensywności, by wykorzystać rzuty wolne i wymusić błędy polskiej drużyny, która kontrolowała mecz.

jednakże, Lointek zaczął zmieniać obronę Gerniki i na kilka minut atak Corso załamał się. Częściowe 0-11 obniżyło wynik i otworzyło nową panoramę (52-48). Kosz Da Silvy dał wynik 53-50, ale drużyna z Europy Środkowej wyglądała na bezbronną w tych minutach. Granaty ponownie upadły z serią wszelkiego rodzaju błędów, być może dlatego, że dało się odczuć zmęczenie i decyzja była pożądana. Miejscowi znaleźli wyjście z korka i wyszli z ponad dziesięcioma punktami, nieuchronnie przypieczętowując remis wszystkich jego graczy w tym samym czasie, gdy wyciska to, co jest dostępne w najtrudniejszym okresie kalendarza. Mistrzostwa Europy już za nami Na przykład Nogue Lo i Marta Alberti, kluczowa zawodniczka idei lata, nie byli w stanie rozegrać przynajmniej jednego meczu. Gernikarras zmierzy się dziś w pucharze ze swoim rywalem w pucharzeAle na razie priorytetem jest ewakuacja szpitala.

Zasłużyli na zwycięstwo, ponieważ karali za każdy nasz błąd. Była mocna sytuacja i próbowaliśmy wyciągnąć ich z gry, ale oni wiedzą, jak nas skrzywdzić. Z drugiej strony nie mieliśmy dobrego dnia w atak. Myślę, że mogliśmy mieć dużą przewagę w Maloste. , to zadecydowałoby o wyjściu z Eurocup” – podsumowała po zwolnieniu swojego zespołu Anna Montanana.