19 kwietnia, 2024

24-35. Polska żegna się z TIE z trzeźwym sukcesem

Wybierać Polska Powiedziałem do widzenia Międzynarodowy konkurs Hiszpanii Po wygranej w tę niedzielę z trzeźwą wygraną 24-35 A Słowacja, Polacy w tłumie narzucili swoje najlepsze umiejętności wyrzucania.

W rzeczywistości zawody od samego początku zmieniły się w rywalizację snajperską Aleksandra Rosiak, na stronę polską, oraz Adriana HolejovaSłowakowi pokazali swoją siłę z ponad dziewięciu metrów.

Oczywiście na słabość defensywy obu drużyn zdawał się wpływać wysiłek trzech kolejnych meczów w ciągu trzech dni oraz niski wkład bramek.

Zarówno polski trener, jak i Norweg mają problem Arne Senstot, jak słowacki Paweł Nosze Próbowałem dostać się do środka i rozwiązać Monica Malikskyvich i Adriana Medvekova, Odpowiednio, nie grało dłużej niż dziesięć minut.

Jak widziałem, że sztafeta była bardzo udana w przypadku polskiej drużyny? Maliczkiewicza Stopniowo eliminował nietrafione przystanki w pierwszej minucie na tablicy wyników, co znalazło odzwierciedlenie w 14-19 w pierwszej połowie.

To różnica, która nie rośnie w drugiej części Polska Mocowania obrotowe zostały przymocowane do zewnętrznego wału Sylwia Matuszczyk, który pokonał polską drużynę do ośmiu bramek (15-23) z prawie trzema kolejnymi bramkami.

Dzięki skutecznej przewadze polski zespół mógł się dalej rozwijać Matuszczyk, Autor sześciu bramek, pozwolił awansować do zwycięstwa z wyraźnym 24-35 Polska Zajął trzecie miejsce w międzynarodowych zawodach w Hiszpanii.

Arkusz danych

24 – Słowacja: இவானிட்சியா; Stepanikova (2), Holezova (5), Tulinova (-), Hudakova (2), Nemetova (3) i Popovkova (2) -equipo Initial- Medvedova (ps), Okundova (ps), Repikova (-), ), Lance (5, 1p), Pazziova (-), Sarkova (-), Trunkova (-), Buznochova (-), Psik (3, 1p) i Psikova (-)
35 – Polska: அழுபவர்; Balsam (5, 1p), Gopilińska (2), Akrook (3), Rosiak (4), Nokun (2) i Matuszczyk (6) – ekwipo inicjał- Zima (ps), Maliczkiewicz (ps), Zimny ​​(2 ) ), Płomińska (-), Kega (-), Korna (2), Wytkowskaja (-), Nosek (4), Sarawak (5) y Rossak (-)
Tablica wyników co pięć minut: 2-3, 5-7, 6-9, 10-13, 10-15 i 14-19 (odpoczynek); 15-22, 18-23, 21-26, 23-28, 23-32 i 24-35 (końcowe)
Sędziowie: Tania Rodríguez i Lorena García (ESP). Na dwie minuty przydzielili Tulinovę i Posikovą na Słowację; A dla Polski Rosiak i Nosek.
Incydenty: Spotkanie związane z trzecim i ostatnim dniem Międzynarodowego Turnieju Hiszpanii odbyło się w Pawilonie Felipe VI w Podilla del Monte (Madryt).