25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ethereum: Ci 4 „winowajcy” doprowadzili do masowej sprzedaży i 7% spadku cen

Ethereum: Ci 4 „winowajcy” doprowadzili do masowej sprzedaży i 7% spadku cen

  • Podczas ostatniej korekty instytucje sprzedały ETH o wartości 105 milionów dolarów
  • Dane dotyczące łańcucha sugerują, że spadek może być okazją do zakupów przed rozpoczęciem kolejnego wzrostu.

W sprzedaży części swoich akcji uczestniczyły cztery wieloryby, w tym wybitni inwestorzy instytucjonalni Eter [ETH] Przedmioty kolekcjonerskie, gdy cena altcoina załamała się na wykresach. Tak naprawdę wartość ETH spadła o ponad 7% w ciągu zaledwie 24 godzin.

Według Lookonchain, Cumberland Trading Company wysłała na giełdy łącznie 17 206 ETH. W momencie transakcji wartość monet wynosiła 57,3 mln dolarów. FTX zdeponował również na Binance ETH o wartości 8,33 miliona dolarów. Ostatecznie pozostałe dwie instytucje sprzedały ETH łącznie o wartości 39,92 mln dolarów.

Mogą dotyczyć tylko osób z krótkowzrocznością

Wieloryby sprzedają swoje aktywa z różnych powodów. Dla niektórych może to być regularne wydarzenie zarobkowe. Dla innych może to być droga do porzucenia kryptowaluty po jej słabych wynikach. Jednak ten altcoin nie wydaje się należeć do tej kategorii.

W momencie pisania tego tekstu AMBCrypto nie było w stanie potwierdzić przyczyny sprzedaży odłamków. Ale jedno było pewne: wyprzedaże odegrały główną rolę, gdy cena Ethereum spadła do 3169 dolarów. W momencie publikacji tego posta wartość ETH wynosiła 3262 dolarów, co wskazuje, że kryptowaluta nieznacznie wzrosła. Warto jednak sprawdzić, czy kryptowaluta wytrzyma tę słabość Trend wzrostowy.

Aby to zrobić, AMBCrypto przeanalizowało pewne wskaźniki, które mogą mieć wpływ na wartość. Pierwszą na liście była średnia inwestycji dolarowych (MDIA).

MDIA to średni wiek monet trzymanych w tym samym portfelu. Jeśli skala wzrasta, oznacza to, że wiele monet staje się mniej aktywnych i pozostaje w tym samym miejscu przez dłuższy czas. Z drugiej strony spadająca wartość MDIA oznacza, że ​​starsze waluty pozostają w ruchu. W przypadku Ethereum dane Santiment w łańcuchu otwarty

READ  Awaria Netflix jest znakiem ostrzegawczym akcji

To 90-dniowe MDIA znacznie wzrosło.

Historycznie rzecz biorąc, dramatycznemu spadkowi skali towarzyszył lokalny wzrost. Dlatego niedawny wzrost sugeruje, że ETH może być niedowartościowana, a niedawna korekta może być okazją do zakupu po niższych cenach, zanim jego wartość wzrośnie. Możliwy powrót do zdrowia Zaczyna się.

Czy następny utwór jest świetny?

Rozwój sieci był kolejnym miernikiem analizowanym przez AMBCrypto. Ta metryka mierzy adopcję użytkowników na przestrzeni czasu. Jeśli wzrośnie, oznacza to, że projekt nabiera rozpędu. Jeśli maleje, oznacza to, że projekt traci dynamikę.

12 kwietnia wzrost sieci Ethereum osiągnął 128 000, co wskazuje na wiele nowych adresów wchodzących w interakcję z projektem.

Wydaje się jednak, że ceny spadają wywołuje Liczba ta spadnie do 36 100. Jeśli rozwój sieci ulegnie poprawie, popyt na ETH może pomóc w podniesieniu ceny.

I odwrotnie, spadek skali może prowadzić do stagnacji wartości. Dodatkowo jednodniowy nakład spadł do 230 000 egzemplarzy, co ugruntowało ideę mniejszego wykorzystania.


Czy Twój portfel jest zielony? Sprawdź Kalkulator zysku ETH


Jednakże spadek handlu może być korzystny dla ETH, ponieważ może być oznaką zmniejszonej presji sprzedaży. Jeśli liczba używanych monet będzie nadal spadać, cena ETH może wyjść ze fatalnego stanu, w jakim znajdowała się w ciągu ostatnich 24 godzin.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.