26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Emily w Paryżu, czy będziesz streamować sezon 3 na Netflix? | Emily w Paryżu Sezon 3 | Seria | Wideo | nnda nnlt | Sława

drugi sezonZostał wydany na Netflix dopiero w środę, 22 grudnia 2021 roku, ale fani serii Darren Star i użytkownicy serwisu streamingowego już domagają się trzeciej części, która odpowiada na pytania pozostawione przez poprzednią wersję.

więcej informacji: Wyjaśnienie końca drugiego sezonu „Emily w Paryżu”

W pierwszych odcinkach mistrzostw fantasy , młoda dyrektor generalna z Chicago rozpoczyna nowy etap w Paryżu i musi pogodzić pracę, przyjaźnie i miłość, co nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza gdy zakochuje się w swoim pierwszym chłopaku we Francji.

Podczas gdy w drugim sezonieEmily znajduje swoje miejsce w Mieście Światła, ale skutki namiętnej nocy mogą wpędzić ją w kłopoty. Czy będzie nowa rata?

„Emily w Paryżu”, czy będzie miała kolejny sezon?

Do teraz, Nie ogłosił żadnych informacji o przyszłości komediodramatu, ale najwyraźniej w ostatnim rozdziale, w którym Emily znajduje się na rozdrożu, gdy na pokazie mody w Wersalu zaczyna się ostateczna rozgrywka, która może zadecydować o przyszłości Savoir i jej. małe dzieci. Prezes może zostać dłużej w Paryżu.

Dodatkowo kilku członków obsady i personelu produkcyjnego zasugerowało, że „„Będziemy mieć trzeci sezon. lily Collins Z drugą ratą pożegnał się zachęcającą wiadomością na swoim koncie :

Au revoir, Paryż! Czuję się bardzo szczęśliwy, że spędziłem kilka ostatnich miesięcy w tym pięknym mieście. Wyjeżdżam tutaj pełen wspaniałych wspomnień, wyjątkowych chwil z rodziną, niekończącego się uznania dla naszego niesamowitego, oddanego i utalentowanego zespołu i jeszcze jednego oficjalnego w ciągu sezonu! Jestem bardzo podekscytowany, że wkrótce się tym z wami wszystkimi podzielę. Wracamy do domu, ale trochę nas tu zatrzymamy do następnego razu…

Collins również powiedział : „Mam nadzieję, że widzowie odnajdą więcej siebie w różnych postaciach i poczują, że są widoczni i reprezentowani w serialu. I mam nadzieję, że mamy trzeci sezon, ponieważ naprawdę mam nadzieję, że możemy wrócić i zrobić to ponownie.”.

READ  Nathaniel Kanu: Ile twórca fałszywych lobby otrzymuje za koncert?

Ze swojej strony projektantka mody’, Marilyn Fitossi, ujawniła Kto ma już pomysły na garderobę na sezon 3? „Moim marzeniem w trzecim sezonie jest recykling kostiumów. [de] Sezon 1: Nie wiem, czy damy radę to zrobić, ale marzę o przyniesieniu niektórych z najbardziej kultowych kostiumów Lily do sklepu z recyklingiem i zobaczeniu, co mogą zrobić, wyciąć i zrobić.”.

Na razie pozostaje tylko czekać na odpowiedź od Netflix, co zwykle zajmuje kilka tygodni na ocenę odpowiedzi użytkowników i chociaż nie udostępnia tych liczb, ma wpływ na odnowienie lub anulowanie serii.

Gabriel i Emily w deszczu w drugim sezonie "Emilia w Paryżu" (Zdjęcie: Netflix)
Gabrielle i Emily w deszczu w 2. sezonie „Emily in Paris” (Zdjęcie: Netflix)

Kiedy ukaże się trzeci sezon „Emily w Paryżu”?

i Netflix odnowienie „Emilia w Paryżu„W sezonie 3 nowe odcinki zostaną prawdopodobnie wydane na platformie streamingowej pod koniec 2022.