29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziś na żywo półfinały US Open Cup 2023

Dziś na żywo półfinały US Open Cup 2023

Po ogłoszeniu mistrza Pucharu Ligi Inter Miami Wraca do akcji w środę, 23 sierpnia, aby zmierzyć się z Cincinnati FCV Półfinały Pucharu US Open, Drugie mistrzostwo, o które będzie zabiegał w tym roku na rękach Lionel Messi.

przed debiutem w Major League Soccer (MLS)Messi stanie przed nowym sprawdzianem przeciwko najlepszej drużynie regionu wschodniego w bezpośrednim meczu eliminacyjnym, aby zakwalifikować się do wielkiego finału Pucharu Stanów Zjednoczonych.

Lionel Messi Zespół nie będzie musiał mierzyć się tylko z jedną z najlepszych drużyn na świecie wielostronnyale także Luciano Acosty, najlepszego strzelca turnieju z 12 golami, oraz Brandona Vázqueza, który błyszczał podczas turnieju. Puchar Ligi Jako jeden z najlepszych graczy.

Od czasu przybycia kapitana mistrzów świata Argentyny do Kataru 2022 Inter Miami pokazał nowe oblicze i przybycie wzmocnień takich jak Jordi Alba i Sergio BusquetsWraz z Gerardo Martino stworzyli solidny skład, który dał już pierwsze oznaki tego, czego będą w stanie dokonać w pozostałej części roku.

Harmonogram i gdzie oglądać Inter Miami vs Cincinnati

Półfinałowy mecz US Open Cup pomiędzy Inter Miami a Cincinnati rozpocznie się o 19:00 EST i 17:00 CST. Pojedynek będzie można oglądać poprzez subskrypcję MLS Game Pass na Apple TV.

Możliwy skład na mecz Cincinnati vs Inter Miami

Cincinnati: Celentano; Haglund, Murphy, Jadis; Powell, Nobudu, Moreno, Barreal; Acosta; Popendza i Vasquez. DT: Pat Noonan

Inter MiamiCallender, Yedlin, Krivtsov, Miller, Alba, Busquets, Arroyo, Karimachi, Messi, Martinez i Taylor. DT: Gerardo Martino

READ  Nazywają Barcelonę „gównem”! Wyciekła rozmowa Mbappe, Dembele i Lucasa Hernandeza (wideo) – Fox Sports