10 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziewczyna, która przebrała się za królową, otrzymuje list od rodziny królewskiej

(CNN) – Rodzina Kentucky niedawno otrzymała na swoją skrzynkę pocztową Royal Mail, wysłaną bezpośrednio z Zamek Windsor.

Kiedy Caitlin Sutherland sprawdziła pocztę 27 grudnia, nie spodziewała się, że znajdzie list zaadresowany do swojej córki Galen z królewską pieczątką.

„List pomylił się z innymi listami” – powiedziała Catelyn – „Musiałam się uspokoić i upewnić się, że nie podarłam koperty”.

Ekscytacja wzięła się z prawdziwego pomysłu rodziny na Halloween. Dwuletnia Galen ubrała się od stóp do głów, by wyglądać jak królowa Elżbieta II w kostiumie na Halloween.

Od pasującej jasnoniebieskiej marynarki i kapelusza po biało-perłową perukę, Galen wyglądała jak królowa.

A kostium został uzupełniony rodziną Corgis, Rascalem i Jackiem.

List otrzymany 27 grudnia przez Sutherlanda z zamku Windsor.

„Jej Królewska Mość Królowa pomyślała, że ​​należy do niej napisać, a Królowa była zachwycona, widząc zdjęcie swojej córki Galen w jej wspaniałej sukni” – czytamy w liście.

Została podpisana przez druhnę Mary Morrison, osobistą doradcę sądu.

Ponieważ Galen jest tak młody, Catelyn starała się pomóc jej trochę lepiej zrozumieć znaczenie tego listu. Włożyła kapelusz, którego używali w stroju, i podekscytowani tańczyli w kuchni.

Inspiracją do stworzenia stroju był Rabat mała dziewczynka ze szczeniętami– mówi Catelyn.

„Zwłaszcza odkąd zaczęłam się podkradać i jeść dla nich, kochał ją jeszcze bardziej” – powiedziała Catelyn.

Aby wyglądać jak królowa, Galen Sutherland nosił perły, perukę oraz pasujący komplet marynarki i kapelusza.

Z tego powodu chcieli w jakiś sposób włączyć Rascala i Jacka do kostiumu. „Kiedy myślisz o corgis, zdecydowanie myślisz o królowej” – powiedziała Catelyn.

kotlina Opublikuj zdjęcia na Facebooku Aby pokazać porównanie i jej przyjaciele zachęcili ją do podzielenia się nim z królową.

W końcu zdecydował się wydrukować zdjęcie i wysłać je listem na drugą stronę stawu w pierwszym tygodniu listopada.

Catelyn mówi, że stało się to w czasie, gdy królowa nie czuła się dobrze, więc miała nadzieję, że ten list ją uszczęśliwi.

Nie była nawet pewna, czy królowa zobaczy list, i wiedziała, że ​​podróż z Florencji w stanie Kentucky do Anglii zajmie trochę czasu.

Plan Sutherlanda polega na oprawieniu listu w ramkę i wywieszeniu go na razie w swoim salonie, dopóki Galen nie będzie wystarczająco duży, by go zatrzymać.

Na przyszłoroczny strój: „Nigdy tego nie przejdę!” – powiedziała Catelyn.

READ  Saw Man nie usunął cenzury filmu The Kiss na Blu-ray - Kudasai