22 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Trzy są w tygodniu”: Juan Jose Urigil ubolewa nad niedawną śmiercią swojej rodziny

Juan Jose Origel wyraził ubolewanie z powodu śmierci swoich krewnych (Zdj .: @juanjoseorigel/Instagram)

Kto rozpoczął ten nowy rok z bardzo złymi wiadomościami? Juan Jose Origel, bo w ciągu zaledwie tygodnia zginął prezenter telewizyjny trzech członków jego rodziny. To na swoich portalach społecznościowych był kierowcą Przepraszam Środa 5 stycznia żałowała śmierci kuzyna Enrique Servin Origel.

bibelo, jak wiadomo w środowisku artystycznym, wyjaśnił to szczegółowo Jest trzecim krewnym zaginionym w ostatnich dniachWysłał więc kondolencje, publikując go reszcie rodziny.

„Właśnie zostałem powiadomiony, że mój pierwszy kuzyn Enrique Servin Urigil właśnie zmarł. W ciągu tygodnia są już trzema kuzynami. Moje kondolencje dla mojej cioci Sarah Urigil i jej dzieci. Niech Bóg was błogosławi.”

Kierowca Leona, Guanajuato, nie zdradził szczegółów śmierci trzeciego członka jego rodziny Fot.: Plik
Kierowca Leona, Guanajuato, nie zdradził szczegółów śmierci trzeciego członka jego rodziny Fot.: Plik

Dopiero trzy dni temu komentator użył swojego konta na Instagramie, by podzielić się nim z ponad 700 Tysiące obserwujących poinformowało, że jego kuzyn Jesus Padilla Origel zmarł na chorobę wywołaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV2.

„To jest życie. Zaczynam 2022 z wielkim smutkiemDzisiaj zmarł Jesus Padilla Origel, mój pierwszy kuzyn, którego kochałam. Drogi Chichu, nie mógł pozbyć się COVID. Odnoszący sukcesy, pracowity człowiek, wspaniały syn, dobry mąż, przykładny ojciec i szanowany człowiek w biznesie. Spoczywaj w pokoju mój drogi kuzynie, co więcej, był dla mnie bratem.

ten Poczta Z ostatnim pożegnaniem kuzyna Towarzyszyło mu zdjęcie, na którym widać przytulanie i uśmiechanie się między nimi. Przy śmierci krewnego po raz trzeci prezenter nie podał szczegółów, a przed żałobą różne postacie z serialu złożyły kondolencje.

Claudia Lisaldi, Hector Sandarte, Tania Rincon, Martha Figueroa, Maribel Guardia przesłali kondolencje i wyrazy wsparcia rodzinie szofera m.in. pojedynczy.

Jesús Padilla Origil stracił życie z powodu komplikacji związanych z COVID-19 Zdjęcie: Instagram
Jesús Padilla Origil stracił życie z powodu komplikacji związanych z COVID-19 Zdjęcie: Instagram

Rozmawiaj o znanych znanych tematach W październiku zeszłego roku z zaskoczeniem odkryłem, że Może to być ojciec syna lub córki, bo w młodości był w związku z młodą kobietą.

READ  „Marzyłem o rodzinie”

Miał 22 lata, kiedyPepillo” Miał zamiar zdobyć dziewczynę, z którą miał romans, w ciąży. Ujawnił to kontrowersyjny kierowca w programie 2 noce Z Omar Chaparrotransmisja dla Stanów Zjednoczonych.

Juan Jose wspomina, że ​​w tym czasie dowiedział się o ciąży młodej kobiety, więc… Może gdzieś urodzić dzieckoNie miał jednak takiej pewności, ponieważ kobieta, o której mowa, od tamtych lat była z dala od niego. Wtedy Origel zrobił wszystko, co w jego mocy, by poszukać jej i dziecka, bezskutecznie próbując znaleźć jej miejsce pobytu.

„Nie wiem … nigdy nie wiedziałam! Zaszłam w ciążę w Montrealu, potem chciałam go poszukać i nie mogłam jej już znaleźć” Prezenter powiedział. Omara Chaparro zdziwiło wyznanie dziennikarza, który z Omarem dokonał kalkulacji, że jego syn będzie dzisiaj i żartobliwie powiedział mu: „Miałem 22 lata. Teraz powiesz: A więc dziecko ma 60 lat?– dodał między śmiechem.

Pepillo wywołał poruszenie w październiku ubiegłego roku, kiedy ujawnił, że może mieć syna (Zdjęcie: YT Juan José Origel)
Pepillo wywołał poruszenie w październiku ubiegłego roku, kiedy ujawnił, że może mieć syna (Zdjęcie: YT Juan José Origel)

Juan Jose ograniczył się do komentowania tego i nie wdawał się w szczegóły, ponieważ dynamika programu prowadziła do czegoś innego. Obecnie dziennikarz Nie podał więcej informacji ani na swoich portalach społecznościowych, gdzie niektórzy z jego zwolenników chcieli dowiedzieć się więcej o jego życiu: „Pepillo, zrób a żywy I opowiedział nam o swoim synu: „Chodź, Bibilo, musisz nam opowiedzieć tę historię miłosną”, „Co byś zrobił, gdybyś kiedyś znalazł swojego syna, musi być starym i przystojnym mężczyzną, tak jak ty”, są niektóre wiadomości przeczytane w polu komentarza.

Czytaj: