22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzięki temu blenderowi dostępnemu w sklepie Amazon Mexico możesz cieszyć się przygotowywaniem koktajli, pico de gallo, capidos i wielu innych produktów.

Dzięki temu blenderowi dostępnemu w sklepie Amazon Mexico możesz cieszyć się przygotowywaniem koktajli, pico de gallo, capidos i wielu innych produktów.

Codzienne pytanie brzmi: Co dzisiaj zjem? Aby w krótkim czasie przygotować różnorodne pyszne dania, zostawiamy Ci ten blender zanurzeniowy, dzięki któremu możesz uzyskać różne rezultaty. To ma swoją cenę 557 peso A można go kupić u Amazon Meksyk.


Mikser ręczny 4 w 1 ze stali nierdzewnej z ubijaczką do jajek, zlewką i miską do siekania.

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Blender ten wykonany jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia mu twardość i odporność na zarysowania oraz dłuższą żywotność ostrzy. Posiada 20 prędkości Zapewnia różne rezultaty i umożliwia precyzyjną kontrolę ubijania, krojenia lub mieszania części. Zawiera trzepaczkę balonową, robot kuchenny, pojemnik 500 ml, blender zanurzeniowy i mieszadło.

z Amazon Meksyk Możesz dokonać zakupów z bezpłatną wysyłką i dostawą następnego dnia za niewielką opłatą 99 peso miesięcznie sh 899 peso rok; Jeśli jesteś nowy w usłudze, możesz z niej skorzystać 30-dniowy całkowicie bezpłatny okres próbny.

Więcej ofert, promocji i rabatów na kuchnię i dom

Prosto do wyboru podniebienia | Ten mop z mikrofibry jest dostępny w sklepie Amazon Mexico w cenie 200 peso, dzięki czemu możesz zachować blask podłogi w kuchni.

Prosto do wyboru podniebienia | Echo Dot z Alexą jest praktycznie darmowe przy zakupie butelki Chivas Regal 18 Year Old Whiskey na Amazon Mexico.

Prosto do wyboru podniebienia | Jeśli masz ochotę na przekąskę, bezcukrowe ciasteczka Maria's to zdrowy wybór o każdej porze dnia dla Ciebie i całej Twojej rodziny..

W Prosto do wyboru podniebienia Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą pochodzić z programu partnerskiego. Żaden z wymienionych artykułów nie był rekomendowany przez marki ani sklepy, gdyż o ich przesłaniu zadecydowała wyłącznie redakcja. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.