3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liverpool jest liderem w dziedzinie najwyższej jakości naczyń ceramicznych bezołowiowych i nieprzywierających

Liverpool jest liderem w dziedzinie najwyższej jakości naczyń ceramicznych bezołowiowych i nieprzywierających

Wpisałem Styl życia On

Aby Cię rozpieszczać i dobrze rozpocząć rok, Liverpool FC jest wystawiony na sprzedaż Wysokiej jakości zestaw naczyń ceramicznych, bezołowiowych i nieprzywierających, dzięki którym możesz gotować, co tylko chcesz.

Posiadanie zestawu kuchennego może znacznie ułatwić Ci życie, ponieważ możesz jednocześnie gotować różne potrawy i przygotowywać kompletne posiłki, nie poświęcając dużo czasu.

Abyś mógł w końcu kupić to, co Ci odpowiada, Liverpool zorganizował fantastyczną promocję obejmującą gamę wysokiej jakości naczyń kuchennych z powłoką nieprzywierającą, dzięki którym możesz przygotowywać jedzenie przy użyciu mniejszej ilości oleju.

Jakie urządzenia kuchenne premium są na sprzedaż w Liverpoolu?

Więc w tym roku możesz obudzić w sobie szefa kuchni, Ten dom towarowy ma na sprzedaż 10-częściowy zestaw naczyń ceramicznych z powłoką nieprzywierającą.

To naczynia marki GreenPan mieszczące cztery garnki i patelnię wykończone ceramiką nieprzywierającą, materiałem zapewniającym niezrównaną wymianę ciepła i dużą trwałość.

Każdy z tych garnków i patelni ma dno Balance Pro, płaską powierzchnię, która zapobiega spływaniu oleju po bokach patelni, nie wydziela oparów ani pęcherzy w przypadku przegrzania i jest wolny od toksyn, PFOA, PFAS, ołowiu i kadmu . . Dodatkowo wyposażony jest w cztery osłony ze szkła hartowanego.

Jednak cena tego zestawu kuchennego wynosi 11 999 funtów Obecnie można go nabyć za jedyne 7199 funtów.

A jeśli posiadasz środki Liverpool Credit, możesz je kupić w maksymalnie 13 nieoprocentowanych miesięcznych ratach lub w maksymalnie dziewięciu, jeśli płacisz uczestniczącymi kartami bankowymi. Nie przegap więc tej wspaniałej okazji i zdobądź swój dom w konkurencyjnej cenie.

READ  Kupują chiński samochód za 20 000 pesos, który jest wymieniony jako ATV