25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dwa helikoptery zderzają się podczas ceremonii Królewskiej Marynarki Wojennej Malezji;  Zgłoszono 10 zgonów

Dwa helikoptery zderzają się podczas ceremonii Królewskiej Marynarki Wojennej Malezji; Zgłoszono 10 zgonów

dwa Helikoptery Zderzyły się Rozbił się we wtorek podczas treningu przed ważnym wydarzeniem Królewska Marynarka Malezyjska.

Według China News Agency na pokładzie obu helikopterów było 10 osób. Suhaimi Muhammad Suhail, dowódca operacyjny departamentu, powiedział, że kilka godzin później „lekarze potwierdzili ich śmierć”.

Na nagraniach wideo emitowanych przez lokalne media widać, że jeden z helikopterów zderzył się z helikopterem drugiego, zanim oba zderzyły się z polem.

Przeczytaj także Wideo: Propalestyńskie protesty nasilają się w Nowym Jorku, a policja aresztuje dziesiątki osób

Według China Press władze otrzymały we wtorek o godzinie 9:45 czasu lokalnego raport, że dwa helikoptery, HOM (M503-3) i Fennec (M502-6), zderzyły się i rozbiły.

Helikopter Dom (M503-3) Na pokładzie drugiego znajdowało się siedem osób, a pozostałe trzy znajdowały się na pokładzie drugiego.

Do wypadku doszło w bazie marynarki wojennej Lumut w Perak w Malezji. Najwyraźniej trenowali tego dnia Drzwi floty otwarte, Zaplanowano na 3-5 maja.

Przeczytaj także Sędzia brazylijskiego Sądu Najwyższego daje Elonowi Muskowi 5 dni na wyjaśnienie niezgodności na rachunkach X
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp na Twoim urządzeniu mobilnym, odkryj najważniejsze wiadomości dnia, artykuły opinii, rozrywkę, trendy i nie tylko.

S/mg

READ  Na granicy grecko-tureckiej znaleźli około 100 nagich uchodźców