25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dona Coquita Abarca, żona Vicente Fernandez, wyszła ze szpitala, jaki jest jej stan zdrowia?

W ten czwartek ogłoszono, że Refugio Abarca, znany w gildii sztuki i rozrywki jako Donna Coquita Abarca, żona Vicente Fernandez El Charo de Huentitan została wypuszczona ze szpitala, do którego została przyjęta.

Aby zapamiętać tego meksykańskiego piosenkarza, Vicente Fernandez, potężny rodowód od jego syna „El Potrillo” do wnuków, który również odważył się na pole muzyczne i w ten sposób stał się karierą dla niektórych Z nimi.

Również Vicente Fernandez i jego ukochana żona Maria del Refugio Villasinoor, lepiej znana jako Doña Cuquita, jest mężatką od ponad 50 lat. Utworzyli dużą rodzinę, a wielu jej członków podążało muzycznymi śladami rodzinnego patriarchy, generując Dynastia Fernandezów.

Operacja Donny Cocetta została wykonana

Pomimo jego sukcesu i faktu, że jest uważany za jednego z najbardziej utytułowanych śpiewaków wszechczasów, prawda jest taka, że ​​cierpienie dotarło do dynastii Fernandezów od zeszłego piątku, 6 sierpnia, kiedy Vicente Fernandez został poddany Leczenie psychiatryczne Gęsty Po przejściu operacji nagłej po ciężkim upadku ciała Rancho.

Teraz to Donna Coquita Abarca Od zeszłego weekendu musiała być również hospitalizowana, a według różnych doniesień medialnych matka Alejandro Fernandeza przybyła do szpitala 10 września i przeszła pilną operację w poniedziałek 13 września. Szpital Real San Jose w Guadalajara, Jalisco.

Jak donosi program „Ventaneando”, pani kokietka Mogłeś opuścić szpital w środę 15, ale mogłeś zostać wypisany 16 września nosocomio, z niektórymi Podstawowe środki szybkiego powrotu do zdrowia w domu, które obejmują specjalny odpoczynek i trochę wysiłku, aby uniknąć zranienia.

Ostatnio grane

żona Vicente Fernandez On był Pracujący przez chirurga Gabriel GalvanDzieje się tak po odkryciu przepukliny w jej brzuchu, którą miała już zaplanowaną do operacji, ale ze względu na stres, z jakim się spotkała po hospitalizacji Vicente, została żoną piosenkarza Odzyskiwanie.

READ  Znaleźli pacjenta z kamicą nerkową związaną z moczówką prostą i spożywaniem desmopresyny

Krótko mówiąc, reporter Ventaneando potwierdził, że nikt nie chciał o tym rozmawiać, po prostu Vicente Fernandez Juniorujawnił, że jest surowy smutny Bo jego matka jest w jednym szpitalu, a ojciec w innym, choć podkreślił, że ważne jest, aby Donna Coquita nic nie robiła. odpowiedział.

„Umieściliśmy ją w zakrytej protezie siatkowej (chociaż będzie musiała sama o siebie zadbać, bez większego wysiłku, aby jej organizm dobrze się zregenerował. Będziemy monitorować Twoją dietę wysokobiałkową, dopóki nie zagoi się dobrze, ponieważ była to dość poważna mikrochirurgia. ale manipulacja jelitami Może powodować stany zapalne i trzeba uważać, ponieważ powrót obrzęku jelit wymaga czasu. Przepuklina znajdowała się w ścianie brzucha, w części mięśnia, będziemy ją codziennie widywać w jej domu , mój zespół i ja będziemy tego świadomi, mniej więcej za tydzień czekamy i usuwamy te punkty. Zostawiliśmy ją” – wyjaśnił lekarz prowadzący sprawę Donny Coquity.