3 maja, 2024

Diego Valdes zadebiutował jako najlepszy strzelec w wygranym meczu Ameryki z Cruz Azul

Ameryka pokonuje przewagę Cruz Azul z podpisami Alejandro Mayorga, dzięki Rogerowi Martinezowi, Federico Viñasowi i Diego Valdesowi

Ameryka pokonała Cruza Azula 3-1 w towarzyskim pojedynku, który odbył się na obiektach drużyny azulcrema z okazji randki FIFA.aby obie drużyny były w zgodzie z meczem przed czwartą rundą Liga MX Clausura 2022.

Zostało tylko 13 minut na zegarku, Lewa strona Alexandre Mayorga Po raz pierwszy została pokazana przed oponą z jasnoniebieską gumąDzięki najechaniu na środek obszaru, który zdefiniował podstawę lewego słupka lewą nogą, aby pokonać bramkarza Oscar Jimenez.

Al-Nusour zdołał wrócić z rzutu karnego w 31. minucie strzałem Kolumbijczyka Roger Martinez Po prawej stronie kadru broni Korona JezusaKtóry nie upadł, by oszukać napastnika, ale nie zatrzymał potężnego strzału.

We wtyczce Federico Vinas Na tablicy wyników pojawił się strzałem w obszar w 55. minucie, a konto zostało zamknięte przez Chilijczyka Diego Valdes 77′Strzałem spoza przekroju poprzecznego pokonała bramkarza

Po zakończeniu działalności międzynarodowej Ameryka powróci do krajowych rozgrywek pojedynkiem z Atletico de San Luis Jako lokalna, uzgodniona w sobotę 5 lutego, a Cruz Azul odwiedzi Leona 7 lutego.

Makwena jest druga w mistrzostwach z siedmioma punktami, dwoma zwycięstwami i remisem, podczas gdy Orły są na 14. miejscu z jednym punktem, remisem i porażką.