5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alexis Vega doznała kontuzji kostki i nie ukończyła treningu

Pojawiają się alerty chivas. Alexis Vega Nie był w stanie ukończyć treningu w środę z powodu nowego dyskomfortu w lewej kostce.

do przodu z Guadalajara Trenował normalnie we wtorkowe popołudnie. Jednak na środowym treningu musiał wpaść na przegląd przez klubową grupę kinezjologów.

Napastnik zaczął współpracować z resztą swoich kolegów z drużyny, ale irytacja odsunęła go na bok, a surowość klubu nie została od niego ustalona.

Lewa kostka powodowała bóle głowy przez wege i trzoda W ciągu ostatnich kilku tygodni napastnik doznał skręcenia pierwszego stopnia w Zamknij FIFA W październiku kontuzja sprawiła, że ​​przez kilka tygodni był poza sądem.

Jednak ożywienie nie postępowało zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ Alexis pojawił się na ławce przeciwko niemu Toluca, ale ponownie spowodował spadek zobowiązań vs. WłaśnieI Niebieski krzyż I tygrysy.

Alexis Vega przed meczem Chivas

„Gru” otrzymał w zeszłym tygodniu zwolnienie lekarskie i ponownie wystąpił przeciwko niemu Mazatlan; Jednak przed wejściem na boisko Rojiblanco „10” wykonał specjalną rozgrzewkę na kostce, co świadczy o tym, że wciąż nie jest pewny siebie.

Możesz być także zainteresowany: JUÁREZ FC: PRZEPROSZENIA ZŁOŻONE W STRASZNYM PRZEGLĄDZIE LUDZI TUCA FERRETTI

READ  Marcelo Flores w Katarze World Cup 2022 z Meksykiem? Nie trzyj!