3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Daniela Magone zdradza rady syna, jak przetrwać rozstanie z Alexem Di Magneto.

Daniela MagonePrawie trzy miesiące po potwierdzeniu swojego romantycznego zerwania z nią Aleksa Magnetoktórej prawdziwe nazwisko brzmi Hugo de la Pareda, po raz kolejny robi wrażenie na swoich przyjaciołach i naśladowcach, ujawniając życzliwą radę, jaką udzieliło jej jedno z jej dzieci, aby przezwyciężyła złamane serce, co sprawiło, że była rozproszona w swoich zajęciach.

Według tego, czym podzieliła się w swoim najnowszym programie wokalistka zespołu Kubba Boskie sieciTo był jego syn Liama Który podjął się zaskoczyć ją autentyczną lekcją nauki i miłości własnej po tym, jak przyznała, że ​​powodem jej smutku był fakt, że jej historia miłosna rozpoczęła się w… „Wycieczka popowa z lat 90.” To dobiegło końca.

– Dlaczego jesteś smutna, mamo? Pytanie było takie Daniela Magone Otrzymała go od syna Liama, z którym musiała podzielić się wiadomością o rozstaniu Aleksa MagnetoTo informację, którą ujawnił także swoim wyznawcom w listopadzie 2023 roku, aczkolwiek nie ma zbyt wielu szczegółów na temat powodów ich rozstania.

Daniela Magneto i Hugo de la Pareda, znani jako Alex de Magneto / Instagram

„Mocna i nieoczekiwana” – tak 46-letnia meksykańska piosenkarka opisała rozstanie z mężem Hugo de la Barreda Po nieco ponad trzech latach spędzonych razem, czasie wspólnych wycieczek, koncertów, wzajemnego wsparcia i romantycznych chwil. Łączy ich jedno – wychowywanie dzieci z poprzednich małżeństw.

Daniela jest mamą Liama I juliańskiW wyniku małżeństwa z biznesmenem Jacka Czernickiegoz którym rozwiodła się w 2019 roku, po nieco ponad 13 latach związku. Podczas gdy Hugo jest ojcem Patricio i Pabla w wyniku poprzedniego związku z członkiem Kappa.

Daniela Magun z dziećmi Liamem i Julianem / Instagram: @danielamagun

Chodziło konkretnie o Liama, synu Daniela MagoneKto był odpowiedzialny za udzielenie mu ważnych rad, jak pokonać złamane serce; „Powiem ci coś, wiem, że bardzo go kochałaś i byłaś bardzo szczęśliwa. Kiedy byłaś z nim, narodził się twój umysł”. Dopamina„Wtedy twój umysł poczuł się szczęśliwy, bo nie jesteś z nim, twój umysł cię o to prosi” – powiedział gospodarz, ku zdumieniu Pauli Rojas, Natalii Tellez i reszty współpracowników. Boskie sieci.

„Wiem, że bardzo go kochałaś, ale kiedy za nim tęsknisz, pomyśl, że twoje ciało potrzebuje dopaminy” – brzmiała rada Liama Podzieliła się nim z tłumaczem „La Calle de las Sirenas”, który przypomniał jej, gdzie może znaleźć dany neuroprzekaźnik; „Znajdziesz go także w czekoladzie lub podczas spaceru na łonie natury”.

Zawsze szczera i pokazująca swoją uczciwą stronę, Daniela Magone Udało jej się stworzyć sieć wsparcia wśród swoich dzieci, przyjaciół, rodziny i przyjęć „Wycieczka popowa z lat 90.” i jej program Netas Divinas, elementy, które pomagają jej przezwyciężyć rozstanie Aleksa Magneto.

W każdy piątek otrzymuj Hello Weekend, nasz newsletter z najświeższymi informacjami ze świata gastronomii, podróży, technologii, samochodów, mody i urody. Subskrybuj tutaj: