21 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nocne życie dziewczyn pochodzi z Jellyfish Can’t Swim in the Night – Kudasai

Nocne życie dziewczyn pochodzi z Jellyfish Can’t Swim in the Night – Kudasai

firma produkcyjna Doga Kobo Zapowiedział produkcję nowego oryginalnego anime pt Meduzy nie potrafią pływać w nocy (Yoru no Kurage wa Oyogenai), Który Zostanie wydany w 2024 roku w Japonii.. Zgodnie z oświadczeniem jest to specjalny projekt z okazji 50-lecia studia.

W komunikacie prasowym znalazły się komentarze produkcji:

  • Ryuhei Takeshita (reżyser): Ten chłopak, który ma wielu przyjaciół, ta urocza dziewczyna, ten bogaty facet… Każdego dnia, kiedy przeglądam media społecznościowe, widzę przebłyski innych, porównuję się z tym, kim jestem teraz i czuję się przygnębiony… W tym wieku porównań, ten projekt jest oryginalny Powstań z prostym pomysłem „Chcę znaleźć to, co lubię”. Wspólnie z bohaterami tej serii stopniowo opracowujemy historię, aby odpowiedzieć na pytanie „Co jest moją ulubioną rzeczą na całym świecie?”. Dziś stoję na moim stole i mam szczerą nadzieję, że trafi do serc wielu osób.
  • Yuki Yaku (scenarzysta): W dzisiejszym świecie, w którym aprobata jest bardziej potrzebna niż pieniądze, polubienia wydają się być cenniejsze niż salda oszczędności. Celebryta z TikToka, który obnosi się z ogromnymi pieniędzmi i opowiada o tym, jaki jest bogaty, dostaje tylko negatywne komentarze, podczas gdy komik, który traci pieniądze i obraca swoje długi w śmiech, otrzymuje potok pozytywnych i imponujących komentarzy. Niewielu ludzi odpowiedziałoby na pierwsze pytanie, gdy zapytano ich, którą osobę najbardziej podziwiają, ja też nie. Dziewczyny w tym anime są rozdarte między tym, kim chcą się stać, a tym, co widzą wokół siebie — między „lubią” a „aprobatą” — i starają się być kreatywne. Nie, może niewielu ludzi naprawdę wie, kim chcą być.

zespół produkcyjny

  • Pokolenie Oryginalna historia jest uznawana, podczas gdy Ryohei Takeshita (Gekkan Shoujo Nozaki-kun, Wotaku ni Koi wa Muzukashii, Eromanga Sensei) odpowiada za reżyserię anime w studiach Doga Kobo.
  • Yuki Jaku (Gaku Chara Tomozaki-kun) odpowiada za pisanie scenariuszy i nadzór nad nimi.
  • Shawky.3580 Oryginalne projekty są dodawane, podczas gdy Junichirou Taniguchi (Gekkan Shoujo Nozaki-kun, Szkoła Więzienna, GOSICK, Wczoraj w Utatte) odpowiada za projekt postaci i reżyserię animacji.

Podsumowanie Meduzy nie potrafią pływać w nocy

„Chcę wiedzieć, co mi się podoba”. Shibuya to miasto pełne tożsamości. Dziewczyna, która nocą błąka się po Shibuyi i nie może stać się niczym, zaczyna się zmieniać po prywatnym spotkaniu z drugą osobą. Opowieść o dorastaniu autorstwa Ryouhei Takeshity, reżysera „Eromanga Sensei” i Yuki Yaku, autorki „Jaku-Chara Tomozaki-kun”, przedstawionej przez Dogę Kobo, która obchodzi 50. rocznicę powstania. Twórcze i anonimowe działania dziewcząt zaczynają się na końcu.

fontanna: Komiczna Natalia

READ  Disney Plus znacznie podniesie ceny

(c) Jili/「夜のクラゲは泳げない」製作委員会