22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czym jest Sephora Kids?  Trendem jest zapalanie czerwonych świateł w sieciach społecznościowych i wśród rodziców

Czym jest Sephora Kids? Trendem jest zapalanie czerwonych świateł w sieciach społecznościowych i wśród rodziców

Nowy trend stał się tematem dyskusji w sieciach społecznościowych. To jest o „Dzieci Sephory” Również „Dziewczyny z Sephory” W związku z zakupami środków do makijażu i pielęgnacji skóry przez osoby niepełnoletnie we ww. sklepie.

W TIK Tokróżni użytkownicy, tacy jak @cloevanberkel, pokazali rosnącą tendencję dziewcząt do kupowania niepotrzebnych produktów do makijażu dla swojego wieku, takich jak retinol, balsamy do opalania, korektor itp.

Chociaż kontrowersje dotyczą zachowań prezentowanych przez te młode dziewczyny w sklepach z kosmetykami. Jak wyjaśniła użytkowniczka @abbythebadassmom, która powiedziała, że ​​podczas jednej z wizyt w sklepie Sephora, aby kupić kosmetyki do makijażu, dziewczynka w wieku nie więcej niż 7 lat wyrwała jej produkt, otworzyła go, użyła w sklepie, a następnie zostawiła .

Przeczytaj także Dziwny powód, dla którego niektórzy uważają, że styczeń jest za długi

W TIK Tok, Dziesiątki filmów dokumentują nie tylko referencje, ale także fakt, że niektórzy użytkownicy odwiedzali sklepy w całych Stanach Zjednoczonych, aby sprawdzić, czy testerzy produktów nie zostali rzekomo zepsuci i zmarnowani przez „Sephora Kids”.

O rosnącej tendencji w Stanach Zjednoczonych pisały już niektóre media, takie jak The Independent. Według doniesień dziewczynki proszą rodziców, aby kupowali na własny użytek produkty wysokiej klasy marek do makijażu, takich jak Dior, lub marek do pielęgnacji skóry, takich jak Drunk Elephant.

To zachowanie będzie odpowiedzią na podaż i popyt w sieciach społecznościowych na filmy użytkowników, którzy je tworzą „Po wyjęciu z pudełka” produktów kosmetycznych, Poradniki Makijaż lub Ochrona skóry Lub opowiadają o swoich doświadczeniach podczas próbowania różnych produktów.

W Stanach Zjednoczonych zapalają się czerwone światła, ponieważ coraz młodsze dziewczyny coraz częściej pojawiają się w filmach w mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi sposobami na urodę.

Chociaż nie ma konkretnego udokumentowanego przedziału wiekowego, niektórzy TikTokerzy i twórcy treści wspominają o tym „Dzieci Sephory” To młode dziewczyny w wieku od 10 do 14 lat, które założyły na tej platformie własne kanały z urodą.

READ  NASA twierdzi, że lipiec był najgorętszym miesiącem w historii, a rok 2024 będzie jeszcze gorętszy

Tak jest w przypadku użytkownika @maripau.grwm, 13-letniej dziewczynki, która dzieli się swoim sposobem na urodę z ponad milionem subskrybentów. W opisie kanału jest nawet napisane: „Kontem zarządza moja mama”.

Przeczytaj także Czy psy są mądrzejsze od kotów? znam odpowiedź

Nieletnia będzie mieszkać w Bogocie w Kolumbii. Przesłała film opowiadający o „Sephora Kids”, który zebrał już ponad 70 tysięcy „polubień” i wiele komentarzy odnoszących się do niej w ramach tego trendu.

„Ale to też jest z Sephora Kids, prawda?”, „Kochanie, jesteś o rok starsza od Sephora Kids”, „Ale mówi o nich dzieciak z Sephora Kids?” „Jeśli tak, to nie rozumiem tego”.
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp! Na urządzeniu mobilnym odkryj najważniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko.

sól