25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Ethereum jest gotowe na powrót po odrzuceniu 3,7 tys. dolarów?  Wskaźniki wskazują…

Czy Ethereum jest gotowe na powrót po odrzuceniu 3,7 tys. dolarów? Wskaźniki wskazują…

  • Ethereum odnotowało znaczny spadek liczby otwartych transakcji w kwietniu po odrzuceniu 3,7 tys. dolarów.
  • Wskaźniki w łańcuchu pozostały niezmienione, co wskazuje na potencjalną poprawę.

Eter [ETH] W momencie pisania tego postu jego cena wynosiła 3,2 tys. dolarów. Od 13 kwietnia psychologiczny poziom 3000 dolarów został przekroczony kilkukrotnie w niższych interwałach czasowych, a nastroje stojące za królem altcoinów znacznie osłabły.

Było to widoczne po znacznym spadku liczby otwartych transakcji związanych z ETH. W połączeniu z trajektorią cen z ostatnich kilku tygodni, tendencja spadkowa wydaje się możliwa.

Jednakże, biorąc pod uwagę fakt, że 3000 dolarów było bronionych w wyższych przedziałach czasowych, istniał również potencjał do powrotu wzrostów. AMBCrypto zbadało metryki w łańcuchu, aby poznać najbardziej prawdopodobną ścieżkę.

Podobieństwa do lutego 2021 r

Podczas poprzedniej hossy, w połowie lutego 2021 r., cena Ethereum skorygowała się z 1,9 tys. dolarów (wówczas ATH) do 1,4 tys. dolarów. Następnie nastąpiło odwrócenie V, ale pokazało, że często rynek kontraktów terminowych jest przegrzany.

Niecierpliwe byki chcą szybko zarobić pieniądze, korzystając z długiej dźwigni. To działa, ale po pewnym czasie przywracany jest brak popytu spot i przytłaczające długie pozycje na rynku kontraktów terminowych.

Spadek OI z 10 miliardów dolarów do 7,17 miliarda dolarów w kwietniu prawdopodobnie oznaczał kolejny reset. Nie jest jasne, czy rozpocznie się podobne odwrócenie V, biorąc pod uwagę presję sprzedażową Bitcoina w ostatnich tygodniach.

Przyjęcie użytkowników spadło wraz z cenami i nastrojami

Wskaźniki nastrojów w Ethereum

fontanna: uczucie

Ważone nastroje społeczne były silnie pozytywne w lutym i przez dwa dni w połowie marca. Od tego czasu były one przeważnie ujemne, ponieważ ceny weszły w fazę korekty. Nastroje przed podwyżką cen mogą dotyczyć także wyższych stawek za gaz sieciowy.

Wskaźnik wzrostu sieci również spadł w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Wzrost może być oznaką rosnącego popytu, ale jest bardziej prawdopodobne, że będzie następstwem trendu wzrostowego, niż go poprzedzi.

READ  Chcesz pracować, ale nie robisz dużo? Tesla otwiera wolne miejsca na jazdę próbną

Czy Twój portfel jest zielony? Sprawdź Kalkulator zysków w Ethereum


Od 27 marca średnia długość życia monety wynosząca 90 dni rośnie. To pokazało akumulację ETH w sieci. Tymczasem 30-dniowy MVRV od około miesiąca jest ujemny, co wskazuje, że akcjonariusze ponoszą straty.

Stworzyło to dobrą okazję do zakupów, ale nadal istnieje pewna niepewność. Jeśli ETH będzie w stanie ponownie przebić się przez poziom oporu na poziomie 3,3 tys. dolarów, inwestorzy i inwestorzy będą bardziej pewni, że będą w dalszym ciągu widzieć zyski.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.