21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul będzie miał wymarzony skład po swoich nabytkach

Cruz Azul będzie miał wymarzony skład po swoich nabytkach

sprzęt

Pięć z sześciu posiłków wskazanych przez Cruz Azul jest gotowych do debiutu, usuwając tragiczne przybycie Fernando Samano. Teraz Martín Anselmi będzie musiał rozegrać partię szachów, aby wyrównać te gwiazdy.

© Sebastian Laureano MirandaMając do dyspozycji ulepszenia i więcej niespodzianek czekających na rynku, Cruz Azul jest gotowy do rywalizacji.

W oczekiwaniu na przybycie słynnego piłkarza do strefy ataku, w związku ze rychłym potwierdzeniem odejścia Rodrigo Huesca i nieoczekiwaną sytuacją dotyczącą przyszłości Uriela Antuny, Cruz Azul wzmocnił się w najlepszy możliwy sposób, aby zmierzyć się z Aperturą 2024 Liga MX. Już to udowodnił.

Mimo włożenia większego wysiłku w pokonanie Mazatlána w pierwszym meczu, drużynie prowadzonej przez Martina Anselmiego udało się to osiągnąć: To było zwycięstwo 1:0, po bolesnej bramce Briana Gamboa, aby świętować z fanami w Ciudad de los Deportes. Ale teraz, począwszy od drugiego dnia, Argentyński trener będzie mógł cieszyć się niemal wszystkimi nabytkami Który był reklamowany na tym rynku.

Obecnie do La Norii przybyło sześć posiłków: Luis Romo, Jorge Sanchez, Andres Montaño, Giorgos Giakoumakis, Amaury Garcia i Fernando Samano. Oprócz bramki strateg ma nowe alternatywy we wszystkich sektorach boiska, aby wzmocnić ostatniego wicemistrza Meksyku.

Luis Romo, szóste wzmocnienie Cruz Azul w turnieju Apertura 2024

Jedynym wyjątkiem od tych nowych nabytków jest Fernando Samano. Niestety, Doznał poważnej kontuzji jednego z kolan Na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju i rekonwalescencją będzie musiał przegapić cały 2024 rok. W każdym razie przyjazd byłej Pumy był przeznaczony dla zawodników do lat 23.

Jak Cruz Azul może nadążyć za swoimi posiłkami?

 • Kevina Maira
 • Jorge Sancheza
 • Wheeler Dita
 • Luis Romo
 • Gonzalo Piovi
 • Rodolfa Rotondiego
 • Charliego Rodrigueza
 • Lorenzo Faravellego
 • Andresa Montano
 • Uriela Antuny
 • Giorgosa Giakoumakisa
 • DT: Martin Anselmi

Na ławce rezerwowych zasiądą bardzo interesujący zawodnicy, tacy jak między innymi Eric Lira, Ignacio Rivero, Alexis Gutierrez, Camilo Candido i Amur García. Kto dał Cruz Azulowi satysfakcję ze swojego występu. Warto zaznaczyć, że ten idealny skład został zaprojektowany w świetle potwierdzeń odejścia, które może wkrótce nadejść, Carlosa Salcedo i Rodrigo Huescasa.

READ  Tygrys i memy rządzą Pumami po ich wyeliminowaniu z ligi MX Apertura Liguilla 2023 – Fox Sports

Redaktor merytoryczny serwisów piłkarskich, gdzie pracuje od 2019 roku. Dziennikarz sportowy, absolwent ETER School w 2016 roku. Posiada doświadczenie w ważnych mediach w Ameryce Łacińskiej, takich jak DirecTV Sports. Specjalizuje się w relacjonowaniu meksykańskiej piłki nożnej, posiada szeroką wiedzę na temat Liga MX, drużyny narodowej, zawodów organizowanych przez CONCACAF, Copa Libertadores i nie tylko.