22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul oskarża Rodrigo Huescę i jego agentów o działanie w złej wierze

Cruz Azul oskarża Rodrigo Huescę i jego agentów o działanie w złej wierze

Jak donosi ESPN, Cruz Azul potwierdził podjęcie kroków prawnych przeciwko Rodrigo Huescasowi i jego agentom za jednostronne złamanie umowy bez płacenia klauzuli o rozwiązaniu umowy.


Niebieski krzyż Oskarżony Rodrigo Huesca i agentów do działania w złej wierze i „jednostronnego zakończenia z wyprzedzeniem i bez uzasadnionego powodu” swoich stosunków z maszyną – ogłoszono w oświadczeniu. Klub wskazał, że zawodnik opuścił kraj „w świetle rzekomego zastosowania klauzuli o rozwiązaniu umowy”, co nie zostało uwzględnione.

Niebieski krzyż Jest instytucją, która działa na rzecz rozwoju i ambicji swoich zawodników, zwłaszcza trenerów podstawowych kategorii siłowych. Fundacja nie pozwoli jednak zewnętrznym agencjom, pośrednikom i innym stronom trzecim mającym własne interesy na szkodę jej planów sportowych lub aktywów.

I w powyższym tekście Niebieski krzyż Potwierdza skargę na osobę, która przeprowadziła powyższe negocjacje, oprócz wskazania, że ​​prowadzi rozmowy ciało niebieskie Rodrigo Huesca O przedłużeniu kontraktu, aktorzy zaakceptowali tę sytuację, uważali jednak, że wykorzystali to, aby zachęcić go do rozwiązania kontraktu.

„Żałujemy, że trwająca wiele lat relacja zakończyła się w ten sposób. „Zdecydowanie potępiamy sposób, w jaki AmEro Sports wpłynęło na zawodnika, co doprowadziło do rozwiązania jego kontraktu z naszą organizacją, wykorzystując pragnienia młodego piłkarza dla osobistych korzyści. ”

W innej części oświadczenia jest to szczegółowo opisane Rodrigo Huesca Ogłosił to podczas wyjazdu z Meksyku w ubiegłą niedzielę Niebieski krzyż Zgodził się na swoje odejście, a sytuację określają jako „fałszywą” i „złośliwą”.

„Cóż, jestem bardziej niż cokolwiek wdzięczny instytucji za umożliwienie mi odejścia i ułatwienie mi realizacji mojego marzenia. „Zawsze będę młodym niebieskim zawodnikiem, więc zawsze będę im wdzięczny, że mnie dostałem stamtąd” – brzmiały słowa Rodrigo Huescasa w zeszłą niedzielę w korytarzach międzynarodowego lotniska w Meksyku.

READ  Julio Cesar Chavez wyjaśnia, co stało się z synem, który ma się rozpłakać

W oświadczeniu podsumowano: „Będziemy przestrzegać przepisów prawa i regulaminu sportowego, aby szanować nasze wartości instytucjonalne i naszych kibiców”.