5 maja, 2024

Cristiano Ronaldo – Al Nasr – Benfica Transmisja na żywo: Mecz towarzyski w Portugalii w Sport TV1 ONLINE

Cristiano Ronaldo Z radością wrócił do Portugalii, by na nowo odkryć swoje korzenie. Jednak jeśli chodzi o piłkę nożną, 38-letnia światowa supergwiazda zderzyła się z rzeczywistością, aby w niej zagrać Zwycięstwo z Ligi Saudyjskiej.

Po zwycięstwie 5:0 nad Celtą zdobył Zwycięstwo Do Cristiano Ronaldo Nie podniósł jednak głowy w drugim dniu Pucharu Algarve i odniósł kolejne zwycięstwo, tym razem jednak 4:1 z Benfiką prowadzoną przez argentyńskiego Angela Di Marię.

Benfica pokazała całą swoją siłę w pierwszej połowie, strzelając trzy bramki. Di Maria otworzył wynik wspaniałym golem z dobrą definicją w 23. minucie Drugi strzelił Goncalo Ramos (31′), a trzeci napastnik reprezentacji Portugalii.

Khaled Al-Ghannam w 42. minucie wyrównał bramkę przeciwnika na korzyść Al-Nasra.

W meczu uzupełniającym Norweżka Marca Schilderup zakończyła mecz wynikiem 4:1.

Pomimo swoich prób, Cristiano opuścił stadion bez bramek, ale wśród głośnych braw, a teraz przygotowuje się do wyjazdu do Japonii, gdzie Al-Nassr zmierzy się z trudnymi testami przeciwko Paris Saint-Germain i Interowi Mediolan.

Ze swojej strony jest Benfica Do gry wróci w piątek, kiedy to wyłoni zwycięzcę Pucharu Algarve przeciwko Celcie de Vigo z Peru. Renato Tapia.

Subskrybuj nasz kanał RPP Sports na YouTube Ciesz się treściami sportowymi w Peru i na świecie.

Poprzednia

Benfica przeciwko Zwycięstwo zmierzy się On żyje Już w najbliższy czwartek w ramach Pucharu Algarve w Portugalii, którego gospodarzem jest reprezentacja Portugalii.

Starcie drużynowe Cristiano Ronaldo i argentyński Anioł Di Mariazaplanowane na czwartek 20 lipca na stadionie Algarve w Faro, o potwierdzonej godzinie dla Peru, początek o 14:30.

W Najważniejsze zwycięstwo Cristiano Ronaldo, który przybył na początku roku z Manchesteru United. widać zaangażowanie Transmisja na żywo i bezpośrednio w Sport TV1 i Sport TV Multiscreen. Podobnie, minuta po minucie będziesz mieć dostęp do strony internetowej RPP.pe.

READ  Ameryka żegna się z Sebastianem Cordovą, który jest już w Monterrey i będzie nowym graczem Tigres

zwycięstwo vs. Benfica: potwierdzone składy

Zwycięstwo: Nawaf. Sultan, za Ajami, Al-Amiri, Conan; Khibari, Brozović, Gharib; Khaleda, Taliscę i Cristiano Ronaldo.

Benfica: Odyssey Bah, Antonio, Morato, Jurassic; Joao Neves, Cojo, Mario; Powiedz Maria, Rafa i Ramos.

Cristiano Ronaldo I Zwycięstwo Będą starali się odbić w tym trójkącie po przegranej 5-0 vs Celtic z Peru Renato Tapia. 38-letnia światowa gwiazda rozegrała tylko pierwszą połowę swojego zaangażowania, a wszystkie bramki hiszpańskiego zespołu padły w drugiej połowie.

Od tego czasu zadanie nie będzie łatwe Benfica jest gospodarzem zawodów i będzie miał gwiazdy Mario; Argentyńczyk Anioł Di MariaI Rafa i Goncalo Ramos.

w ostatnich dniach, Cristiano Ronaldo Kontynuował treningi z kolegami z drużyny. W jednym z wywiadów powiedział, że jest zadowolony z gry w Arabii, która jego zdaniem ma lepszy poziom niż MLSGdzie będziesz teraz grać Lionel Messi.

„Dla Europy jest jasne, że nie zagram ponownie. Chcę zostać na Półwyspie Arabskim, jak powiedziałem sześć miesięcy temu” – zaczął CR7. Zapytany, czy rozważyłby grę w lidze amerykańskiej, odpowiedział: „Nie, bo mistrzostwa na Półwyspie Arabskim są znacznie lepsze niż te w Stanach Zjednoczonych”.

W ostatnich miesiącach do Ligi Arabskiej awansowali Karim Benzema, Roberto Firmino, N’Golo Kante, Jota, Marcelo Brozovic, Edouard Mendy i Kalidou Coulibaly.

Benfica vs. Zwycięstwo: łuski na świecie

Peru: 14:30

Ekwador: 14:30

Kolumbia: 14:30

Meksyk: 13:30

Argentyna: 16:30

Chile: 15:30

Stany Zjednoczone (Floryda): 15:30