5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vito Chicharito w reprezentacji Meksyku

Nie ma takiej możliwościChicharitoHernandez Zapoznaj się z Reprezentacja Meksyku…a przynajmniej nie teraz. Po potwierdzeniu

Gerardo Martino
Będą nadal prowadzić drużynę narodową, można było się również dowiedzieć Javier Nigdy więcej nie założy koszulki narodowej „nawet jeśli strzeli 100 goli”.

Świetny sezon, któryChicharitoHernandez z galaktykaWyrównując swój najlepszy wynik w tym samym sezonie, nie wystarczyło powołać Meksykanina do Wybór Azteków Wygląda na to, że napastnik nie będzie miał możliwości powrotu.

Może Cię to zainteresować: żądają zwrotu Chicharito Hernandez

„Tata” Martino uważa, że ​​Meksyk nie jest wart przegrywania z Kanadą

Chicharito nie wróci do reprezentacji Meksyku

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od ESPN, umysł Reprezentacja Meksyku Nie zdarzy się, że zadzwonisz ponownie Chicharito Hernandez. To samo źródło wskazuje, że „nawet jeśli strzelił 100 goli”, napastnik galaktyka Będzie brany pod uwagę w kadrze… więc nie ma problemu sportowego.

Ten ’ChicharitoHernandez Nie wezwano z Reprezentacja Meksyku z 2019. W meczu, w którym Aztekowie wygrali 3-2 Zjednoczone państwo To była ostatnia gra, w którą grał Javier. Po złym sezonie w klubie w Los Angeles zemścił się i miał wspaniały rok.

Galaxy promuje „Chicharito”

po klęsce Meksyk Odwrócić

Kanada
, Ten galaktyka Wyślij wiadomość w sieciach społecznościowych. W kilku słowach „zaproś” nie zapraszaj Julian AraujoI Avren Alvarez I oczywiście, Javier Hernandez.

Nie było odpowiedzi od Reprezentacja MeksykuA przynajmniej nie w mediach społecznościowych. To do tej pory reprezentacja narodowa „odpowiadała i odmawiała zaproszenia”ChicharitoHernandez, przynajmniej nie na czas. Wydaje się, że kwestia pozasądowa będzie trzymać napastnika poza sądem.

Może Cię zainteresować: Chicharito i La Chofis López, nominowani do tytułu Gracza Roku MLS

READ  Omar Bravo, od legendy w Chivas do drużyny piłkarskiej Lanero w Guanajuato