2 maja, 2024

„Chucky” Lozano otrzymuje pochwałę od włoskiej prasy po jego błyskotliwości z Napoli: „The Electric Man”

Imponujący występ Meksykanina przeciwko Empoli sprawił, że włoska prasa zastanowiła się nad jego występem

Piłkarz Herving Lozano Liczba była w zwycięstwie Neapol Pocałunek Empoli Do 14 maja Serie Włoska prasa chwaliła występ Meksykanina.

Były gracz Pachuca Rozpoczął mecz na ławce rezerwowych i w 64. minucie drugiej połowy wszedł meczem 0:0. Z zaledwie pięcioma minutami na boisku, obfitość Pierwszą bramkę Napolitans przerobił z rzutu karnego po faulu na koledze z drużyny i w ostatniej fazie meczu pomógł Piotr Zełenski Aby osiągnąć drugi cel, osiągnąć dziesiąte z rzędu zwycięstwo drużyny w Mistrzostwach Włoch.

Gazeta Corriere dello Sport Odnosi się do obfitość Jako „elektryk” w zwycięstwie Neapol Zauważ, że wersja Herving Pocałunek Empoli Jest to jeden z najlepszych, jakie pokazał gracz Aztec.

chucky Był też szybki i celny w dośrodkowaniach. Kiedy tak gra, nie łapią go.

Ze swojej strony, Gazzetta dello sport rekord pochwał Herving przeciwko niemu Empoli Zauważając, że „prędkość Neapol zwiększona z wpisem obfitośćNależy zauważyć, że włoska gazeta przypisała Lozano i Paulowi zasługę za zwycięstwo ZełenskiKto będzie kolejnym przeciwnikiem Meksyku? Puchar Świata w Katarze 2022.

Obrotowy Tuttosport Zwróć uwagę, że „Neapol Nie przestawaj „podkreślać tego”Lozano i Zełenski Zburzyli Empoli”.

Herving Lozano Swój trzynasty mecz rozegrał w sezonie 2022-23 od Serie I masz trzecie przyłożenie w sezonie. Aztekowie rozegrali trzy mecze w mistrzostwach Włoch, nie strzelając żadnych bramek, dlatego ważne jest, aby mógł przełamać suszę przed zawodami o tytuł Puchar Świata Katar.

ostatnie spotkanie . Neapol Zanim Globalizm będzie przed Udinese. Spotkanie zaplanowane jest na sobotę 12 listopada o godzinie 8:00 w Mexico City i możesz się nim cieszyć ESPN i Gwiazda+.

READ  Francuska Federacja Piłki Nożnej karze Piogo Herrerę za jego wypowiedzi w meczu z Ameryką