2 maja, 2024

Chucky Lozano daje Napoli zwycięstwo nad Bolonią

Meksykański napastnik Herving „Chucky” Lozano Swój najlepszy występ w sezonie dał strzelając dublet z Napoli pokonało Bolonię 2-0 Na Stadio Renato Dall’Ara podczas 22. rundy liga Włoski.

po istnieniu Zwolniony Na Puchar Włoch Kiedy miał tylko 20 minut na boisku, a jego drużyna została zmieciona w osuwisku przez Fiorentinę, Chucky wystartował przeciwko Bolonii Stał się graczem, który zrobił różnicę w meczu.

Od meczu minęło zaledwie 20 minut, A Meksykanin pojawił się w okolicy, aby uderzyć piłkę ze środka Macedończyka Jeffa DiamondaUmieść piłkę w prawym dolnym rogu bramki, aby otworzyć punktację.

Już w części uzupełniającej Lozano popisał się swoim wspaniałym indywidualnym stylem Po otrzymaniu niskiego podania od Hiszpana Fabiana Ruiza w regionie, „Chucky” Kontrolował piłkę trikiem, który pozostawił polskiego bramkarza Łukasza Skorobskiego na drodze do ustawienia bramki z otwartą bramką. I zdobądź ostateczne 2-0 w 47 minut szermierki.

Dzięki temu wynikowi Napoli osiąga 46 punktów i pozostaje mocno na trzecim miejscu w lidze włoskiejTuż pod szefem Inter Mediolan (50 punktów) i AC Mediolan (48 punktów), który w poniedziałek niespodziewanie przegrał u siebie ze Spezią 2:1.