9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy następuje konwersja? Strzelec, który grał już Juana Reynoso dla Cruz Azul

Juan Reynoso miał już na celowniku sprawdzonego strzelca jakości, aby wzmocnić Cruz Azul, a nawet został nazwany. Teraz podpis jest zagrożony po jego odejściu.

Juan Reynoso miał już najlepszego strzelca przeciwko Cruz Azul.
© Zacięcie mediówJuan Reynoso miał już najlepszego strzelca przeciwko Cruz Azul.

Odejście Juana Reynoso jako głównego trenera wstrząsnęło całym zespołem Cruz AzulPonieważ jego zwolnienie po półtora roku od przyjazdu przyniesie wiele zmian w klubie w poszukiwaniu Rozpoczęcie nowego projektu do otwarcia 2022. będzie jednym z nich Restrukturyzacja kampusu.

I to był tydzień później Wyłączony z Clausury 2022przynajmniej Czterech graczy zostało już zaplanowanych do opuszczenia zespołu Dlatego latem przyszłego roku zarząd będzie musiał wyjść i poszukać na rynku piłkarzy, którzy zaopatrują te są niskie Plus Wzmocnij słabe obszary Co już było bardzo widoczne.

Oczywiście najbardziej oczywistym ze wszystkich jest: PrzywództwoNastępnie Brak gola był kryzysem, który pozostawił Cruz Azul bez tytułu Ten rozdział, więc menedżerowie cementu Już pracuje dla wynik strzelca które można ustalić jako Odniesienie w ataku. Juan Reynuso już wiedział, kto to może być.

O Toluca napastnik Alexis Caneloktóry według informacji reportera TUDN, Adriána Esparza, już to zrobił Zapytaj szachistę Na następny turniej jak „Zabójca”, którego La McQuena tak bardzo potrzebujedopóki Argentyński napastnik był już przedmiotem śledztwa peruwiańskiego sztabu szkoleniowegoto też Oficjalnie opuścił klub w czwartek.

Czy podpis Alexis Canelo jest na Cruz Azul?

Faktem jest, że obiekt Bezpośrednie zamówienie od Juana RenosoTeraz prawdopodobnie pojawi się 30-letni napastnik będzie w niebezpieczeństwiebo jeśli rada sama nie wznowi rozmów ze szkarłatnym graczem, Wszystko zależy od nowego trenera Aby dotrzeć do ławki cementowej.

wielka atrakcja dla Niebieski krzyż Chodzi o to Alexis Canello moze przyjsc wolny agent Tego lata też… Były zawodnik Puebla Ma zamiar rozwiązać swój kontrakt z Czerwonymi Diabłami i nie podpisał jeszcze przedłużenia. Napastnik z Tucumán stał się najlepszym strzelcem karmazynowej drużyny Strzelił 56 bramek i 13 asyst W 161 meczach, które rozegrał, jego najlepsze turnieje to Otwarcie 2021 z 14 bramkami.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Poprzez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Jorge Ruvalcaba, napastnik Pumy, który zdobył 47 sekund po debiucie w Lidze MX