3 maja, 2024

Chivas pokonuje Puebla i udaje się do Liguilla.

Puebla.- On Guadalajara Potwierdził swój ponowny występ w turnieju Apertura 2023 po pokonaniu u siebie w akcji Puebla 2:0 2:0 i zdobyciu w ten sposób 21 punktów, co pozwoliło mu zająć czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej w drodze do Liguilli i czekać na resztę rozgrywek. dzień. wyniki.

On „weszAlvarado Ponownie zdobył bramkę z rzutu karnego i wyprowadził drużynę na prowadzenie CheverioKto wiedział, jak wytrzymać presję La Franji w poszukiwaniu remisu aż do drugiej połowy Ronaldo Cisnerosa Zakończył mecz niezapomnianym pocztówkowym, oszałamiającym kopnięciem znad głowy.

Cele:

24′”Z eBrizuela Walczył o piłkę w polu karnym, a gdy szukał środka, Pablo Gonzalez zablokował mu drogę ręką. Sędzia wskazał na rzut karny Roberto Alvarado Udało mu się zdobyć bramkę po strzale lewą nogą.

71′ TakŚwietny gol Ronaldo! W grze bocznej, w grze bocznej, Mayorga Z lewego pasa wysłał krzyżyk. Ryszard Marina Opuścił piłkę do RonaldoKtóry kontrolował klatkę piersiową i dostosowywał ciało, aby zakończyć kopnięciem rowerem i umieścić kulę w siatce.

Posiadacze ryzyka:

1′ Na pierwszym prowadzeniu meczu Gustavo Ferraris strzelił ze średniej odległości, ale „OglądajJimeneza Zwracał uwagę na odrzucanie piłki.

5′ Alana Muzo Znakomitym dośrodkowaniem uniemożliwił Guillermo Martinezowi skierowanie się w stronę bramki czerwony i biały Po udarze typu Ferrari.

10′ Kontratak lewą stroną. Izaak Brizuela Rzucił przekątną obiecaną przez Gastona Silvę

13′ Guillermo Martinez pokonuje obronę drużyny trzoda Wykonał niebezpieczny główkę, po której piłka minęła bramkę.

17′ Memoti ponownie zdobywa bramkę głową, ale piłka ponownie odbija się od poprzeczki.

18′ Około! Izaak Brizuela Swoimi figurami rozproszył przeciwników w polu karnym, po czym nacisnął spust, ale niestety piłka wyleciała w pole karne i trafiła w słupek.

19′”OglądajMocno zablokował strzał Kevina Velasco w polu karnym.

READ  Wyniki losowania Copa America 2024: Tak pozostały grupy

30′ Martinez wszedł w pole karne i zajął pierwsze miejsce, ale gra została odwołana z powodu spalonego.

38′ Miguela Jimeneza Udało mu się obronić rundę po główce Carlosa Baltazara po podaniu Angulo w dalszy słupek.

45′ +2 Diego De Boen strzela potężną piłką, która mija bramkęOglądaj„, ale na szczęście dla trzoda Kliknij ten post.

51′ Pablo Gonzalez wrzucił piłkę spoza pola karnego do siatki, ale po drodze Santiago Olmedo stworzył barierę rozstawiając nogi, przez co został uznany za spalonego.

53′ Ogromny zegarek! W niesamowitej interwencji… Miguela Jimeneza Ręką zablokował cios Ferrari.

69′ Ricardo Marina Lewą nogą strzelił piłkę ze skraju pola karnego, ale Diego de Buen cudem ją zablokował.

88′ W relacji specjalnej..UprzejmySepulweda Strzałem, który zmienił kierunek, „Memo” uniemożliwił Martinezowi dotknięcie piłki i zdobycie bramki.

Puebla 0:2 Chivas
(Roberto Alvarado z rzutu karnego w 24. minucie i Ronaldo Cisneros w 74. minucie)
Sędzia: Victor Alfonso Cáceres