18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chivas jedzie do Pachuca bez napastnika

Vecic wyśle ​​ofensywnego pomocnika Carlosa Cisnerosa jako napastnika, po kilku nieobecnościach z powodu kontuzji.

Meksyk – Dyrektor Techniczny chivasI Wiktora Manuela Vucicia, W swoim jedenastym starcie wprowadził pewne poprawki z powodu wielokrotnych porażek w starciu po 9 rundzie MX League przeciwko Pachuca

strategiczny Guadalajara Na pojedynek w najbliższą sobotę poniesiesz trzy ofiary Alexis VegaI Antonio Rodriguez I Anioł Zaldivar ponownie opuści dzisiejszy mecz z powodu kontuzji.

Pierwsza korekta w części będzie w części ofensywnej; Determinacja Vuceticha do wysłania Carlos Cisneros Na początek Uribe zostawił na ławce Peraltę, Ronaldo Cisnerosa i Jesusa Godinesa.

W ten sam sposób, pod nieobecność Alexis Vegi na froncie ofensywnym, Wiktor Manuel Vucetich Jest zdeterminowany, aby umieszczać tylko pomocników, więc będzie grał bez żetonowej pozycji ataku.

Na dole drużyny utrzymuje na środku obrony Antonio Briceño i Luisa Olivasa, a ze swojej strony Alejandro Mayorga w lewej części, z niespodzianką meczu Gilberto Sepulvedą, który zajmie środek Jezus Sanchez. jako bok na prawym pasku.

W pomocy Antonio Torres będzie ponownie odpowiedzialny za towarzyszenie kapitanowi Molinie w zabezpieczeniu, podczas gdy na skrzydłach Izaak Brizuela I Auriel AntoniuszBędzie towarzyszył Jezusowi Angolo i Carlosowi Cisnerosowi na froncie ofensywnym.

Kolejną nowością w dzisiejszym pojedynku jest powrót Fernando Beltrana, który powrócił do powołania po meczu w ósmej rundzie. Pumy To nie jest pomyślane.

Biorąc pod uwagę modyfikacje wprowadzone przez sztab szkoleniowy Rojiblanco, chivas Wyjdzie na boisko jako: Raul Godinho; Gilberto Sepulveda, Antonio Briceño, Luis Olivas, Alejandro Mayorga; Jezus Angulo, Antonio Torres, Jezus Molina, Izaak Brizuela; Uriel Antona i Carlos Cisneros.

READ  GP Brazylii F1 2022: Niespodzianka! Rain daje pierwsze miejsce Magnussenowi i Haasowi; Czechy wystartują na dziewiątym miejscu