16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chivas przybył silny i przegrał Amerykę niepokonany w National Classic

Chivas przybył silny i przegrał Amerykę niepokonany w National Classic

Stado przeszło cztery mecze niepokonane, a Orły padły po raz pierwszy w Aperturze 2021 przed Clasico.

Z National Classic świętującym tę scenę, Ameryka i Guadalajara przybędą na stadion Azteca z wynikami innymi niż ich kariery po dziewięciu występach w Guardianes 2021., ponieważ Orły straciły etykietę będąc jedynym niepokonanym w rozgrywkach, a Chivas po zwycięstwie nad Pachucą dał świeżego oddechu trenerowi Victorowi Manuelowi Vucicowi.

Orły pozostają na szczycie turnieju z 20 punktami, ale straciły dystans w stosunku do ich najbliższego prześladowcy, Toluca, który ma taką samą liczbę jednostek po zwycięstwie 3 do 1 na Nemesio Diez, ale o jedną bramkę mniej w kategoria różnicowa.

Guadalajara ze swojej strony usuwa pewne wątpliwości co do swojej pracy, ponieważ dodaje cztery niepokonane pojedynki z rzędu – dwa zwycięstwa, dwa remisy – pozwalając spać na siódmym rzędzie z 13 jednostkami, ale problemy w ataku nie. Opuszczony, ponieważ pozostaje czwartym najgorszym atakiem w konkursie.

Jeśli chodzi o graczy, którzy przegapią klasyczny meksykański mecz piłki nożnej, Orły nie będą miały urugwajskiego obrońcy Sebastian Cáceres, który zobaczył podwójną żółtą rękę w strefie przeciwko Toluca i będzie musiał oglądać mecz z pudełek.

Ze swojej strony Guadalajara nie będzie miał napastnika Alexis Vega, który wciąż dochodzi do siebie po kontuzji kostki, której doznał z reprezentacją Meksyku podczas pojedynku z Kostaryką z powodu trudnej ingerencji w środku pola.

Zespół kierowany przez Santiago Solari sprzedał swoją pierwszą jak dotąd porażkę w Aperturze 2021, ponieważ skończył 17 razy, siedem na bramkę, a Toluca 11 razy, cztery z nich na celowniku, jednak od tego czasu nie trafił na dodatkowego zawodnika 56. ”, więc Claudio Baeza Zobaczył podwójną żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

Zaledwie 2 minuty później karmazynowy rzut rożny zakończył się strzałem głową byłego gracza azulcrema Pas Ortegi, podczas gdy Orły związały dzięki Henry Martin Cztery minuty później znalazł piłkę w polu i wykończył ją strzałem głową.

READ  Harold Preciado, mistrz punktacji Ligi Meksykańskiej, wybrany za pomocą „szkła powiększającego” przez Santosa Lagunę

Przed odesłaniem Baeza połączył siły z decydującym podaniem w 38. minucie, umieszczając piłkę z przodu małego obszaru i trafiając na główkę Brian Samudio, co przywróciło przewagę miejscowej ludności.

W 61. minucie zatrzymana piłka ponownie ukarała Orły, jako środek rzutu wolnego Raul Lopez Znalazł głowę Ortegi, przykrytą plastikową czapką z powodu uderzenia, i znalazł drogę do sieci gości.

Z ostrym naciągnięciem i ochronnymi czerwonymi kartkami w powietrzu, Sebastian Caceres związał piłkę lewą ręką w polu w 84. minucie i został odesłany z powodu stosu kart. Rubens Sambiosa Rzut karny, który dał Diablosowi przewagę nad różnicą bramek, został chybiony, a tablica wyników już się nie poruszała.

Na Akron Green Guadalajara i Pachuca szanowali się znacznie bardziej w ciągu 90 minut, ponieważ konfrontacja trwała do ostatniego razu, do Jezus Angoli Przełamał schemat i odważył się do regionu, w którym czas regulacji prawie wygasł.

Po 90 minutach „Canelo” znalazł triangulację z Christian CalderonWszedł na teren i uderzył w krzyż, aby pokonać bramkę Oscar Ostari, aby zapewnić drużynie pewność w obliczu potencjalnie kluczowego pojedynku trenera Rebaño, który zauważył lekki uśmiech, podczas gdy czerwono-biała drużyna, która w pierwszej połowie wezwała do jego dymisji, świętowała spokojnym i uspokajającym golem.