29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chivas i Ligno pokonały tylko drużyny z problemami

Marcelo Leno odniósł pięć zwycięstw z zespołami, które miały kiepski czas, takimi jak Mazatlan, FC Juarez i Toluca.

Guadalajara Swoją siódmą stratę zanotował z Marcelo Liano Jako trener drużyny, która przegrała 2:1 z Lyonem, występ meksykańskiego trenera odszedł ze średnią 39 proc.

Projekt Amaury’ego Vergary, polegający na sprowadzeniu dyrektora podstawowych sił pierwszego zespołu, jak dotąd nie powiódł się. chivas Nie może pokonać rywalek z hierarchii, w 16 meczach ma zaledwie pięć zwycięstw, a pokonane drużyny to tylko trzy: Mazatlan, Juarez i Toluca, Drużyny, które znalazły się w kryzysie i które stado wykorzystało, aby dodać trzy punkty.

Marcelo Linho skierował mecz do Chivas Podczas Guard1anes 2020 zwycięstwo nad FC Juárez przed przybyciem Víctora Manuela Vuceticha.

Ostatnie mistrzostwa zadebiutowały z remisem z Ameryką, a 15 meczów w Lidze MX później ledwo odnieśli cztery zwycięstwa, dwa z Mazatlanem i Tolucą, które miały złą passę bez wygranej i które pomógł zwiększyć El Rebaño, a także FC Juárez na czwartego dnia Clausury 2022.

chivas Odniósł swoje porażki z Tigres, dwukrotnie, Queretaro, Pachuca, Atlas, Puebla, a teraz Lyon. Po drodze związali się także z Cruz Azul, America, Tijuana i Queretaro.

Linio przegrał 14 z 32 meczów, które zarządzał w First Division, biorąc pod uwagę czas spędzony w Necaxie. W sumie gry, których nie mógł wygrać, wyniosły 21, czyli ponad połowę gier w Maximum Circuit.

READ  Narysuj WTA Guadalajara 2022 - Tennis Channel