25 kwietnia, 2024

Bramki i podsumowanie meczu pomiędzy Meksykiem a Antiguą i Barbudą w Mistrzostwach Świata FIFA Kobiet 2022 CONCACAF | 20.02.2022

17:04 godzin temu

Cele i podsumowanie

16:53 godziny temu

95′

Gol, gol, gol dla Meksyku! Pod koniec meczu strzał z armaty Delgadillo posłał sobie wspaniałego gola.

16:48 godzin temu

91′

Podanie podaje Maria Sanchez, ale gdy piłka wraca do niej, obrona uniemożliwia jej podanie.

16:43 godziny temu

85′

spiskowiec! Katie Martinez posyła zabójczą główkę, ale Jervis trzyma piłkę.

16:42 godziny temu

82′

Meksyk szuka ósmego miejsca, ale w ostatniej linii nie ma dobrej definicji.

16:33 godziny temu

76′

Gol, gol, gol dla Meksyku! Carolina Jaramillo precyzyjnie wykonała błysk na szalonej bramce, która skończyła się pod siatką.

16:25 2 godziny temu

68′

Strzał z dystansu Nancy Antonio, ale piłka w końcu wychodzi poza bramkę.

16:21 2 godziny temu

64′

Gol, gol, gol dla Meksyku! Maricarmen Reyes przybył, aby pchnąć piłkę i dalej zwiększać liczbę bramek dla Meksyku.

16:19 2 godziny temu

61′

Gol, gol, gol dla Meksyku! Katie Martinez uderzyła z krawędzi pola i zwiększyła przewagę.

16:16 2 godziny temu

58′

Podwójna zmiana z Meksyku. Wejdź do Myry Delgadillo i Katty Martínez dla Joseline Montoyi i Alicii Cervantes.

16:14 2 godziny temu

53′

W pierwszych minutach domu i wyjazdu w Santo Domingo obie drużyny szukają bramki przeciwnika.

16:11 2 godziny temu

46′

Zmiany dla obu drużyn. Meksyk daje Karinie Rodriguez i Maricarmenowi Reyesowi pojedynek z Rebeccą Bernal i Stephanie Mayor. Po stronie Barbudy przychodzi Scavo z Nicole Stewart

16:03 2 godziny temu

cztery pięć’

Działania wtyczek zostały wznowione.

15:48 2 godziny temu

45 + 1′

Pierwsza część za nami, Meksyk pokonał już Antiguę i Barbudę.

15:42 2 godziny temu

39′

Co za błąd! Jocelyn Montoya zdobyła czwartego gola, ale kiedy przyszło jej do definicji, skończyła zbyt często pokonując strzał.

15:34 2 godziny temu

33′

Gol, gol, gol dla Meksyku! Stephanie Mayor zdobyła dwa ze swoich jedenastu ruchów, aby jeszcze bardziej zwiększyć przewagę.

15:33 3 godziny temu

32′

Rzut karny dla Meksyku! Czysta ręka znajduje się wewnątrz obszaru, a gwizdek wskazuje maksymalną karę.

15:30 3 godziny temu

29′

Jaramillo oddał strzał z armaty, ale piłka minęła bramkę.

15:28 3 godziny temu

27′

Gol, gol, gol dla Meksyku! Rebecca Bernal pojawiła się w polu i skończyła na bramce, aby rozszerzyć przewagę.

15:26 3 godziny temu

24′

Gol, gol, gol dla Meksyku! Stephanie Mayor pojawiła się i wkroczyła na terytorium osobistym ruchem i otworzyła nagranie.

15:23 3 godziny temu

22′

Główka Rebeki Bernal, ale piłka przelatuje nad bramką.

15:19 3 godziny temu

17′

spiskowiec! Policzek Jarvisa uniemożliwił Meksykowi zdobycie pierwszego gola.

15:12 3 godziny temu

8′

W pierwszych minutach meczu Meksyk stara się otworzyć punktację.

15:01 3 godziny temu

0′

Rozpoczynają się wydarzenia pojedynku drugiego dnia mistrzostw świata.

14:58 3 godziny temu

xi meksyk

I. Gonzalez, A. Rodríguez, R. Bernal, J. López, N. Antonio, C. Jaramillo, C. Ferral, S. Mayor, M. Sánchez, A. Cervantes, J. Montoya.

14:56 3 godziny temu

XI Antigua i Barbuda

a. Jarvis Teitel, J. James, S. Scavo, T. Benjamin, J. D. Souza, S. Christopher, T. Grant, K. Jacobs, Z. Samuel, M. Bird.

14:52 3 godziny temu

ogrzać

Obie drużyny już na boisku przygotowują się do rozpoczęcia meczu.

14:47 3 godziny temu

Pojawili się!

14:35 3 godziny temu

Dane z Meksyku

Jimena Lopez podziękował federacji: „Dziękujemy Międzynarodowemu Związkowi Piłki Nożnej (FMF) za wsparcie, którego nam udzielili i Liga MX Femenil. Wiemy, że Meksyk powinien być w Pucharze Świata i pracujemy z myślą o tym celu. ”

14:28 4 godziny temu

To jest piękno!

14:23 4 godziny temu

Z upływem czasu!

Meksyk przybył do Santo Domingo i ma mnóstwo czasu na treningi i próby dostosowania się do klimatu miasta, a tym samym przygotowania się do tej konfrontacji.

14:16 4 godziny temu

Jimena Lopez przemawiał przed tym spotkaniem: „Jesteśmy bardzo wdzięczni Meksykańskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie, które nam udzielają i Liga MX Femenil. Jesteśmy świadomi, że Meksyk powinien być w finałach Mistrzostw Świata w Australii i Nowej Zelandii, a my pracują z myślą o tym celu”.

14:11 4 godziny temu

Uważaj na tego gracza

Katie Martinez To on powinien zwrócić szczególną uwagę na Antiguę i Barbudę, napastnik strzelił dwa gole w pierwszym pojedynku i będzie starał się dalej dodawać gole na swoje konto osobiste.

14:06 4 godziny temu

wróciliśmy!

Wracamy minuta po minucie z meczu pomiędzy Meksykiem a Antiguą i Barbudą i podzielimy się z Wami potwierdzonymi składami, a także najistotniejszymi informacjami o meczu.

14:01 4 godziny temu

Nie wychodź stąd, aby obejrzeć mecz Meksyku, Antigui i Barbudy na żywo

Za kilka chwil podzielimy się wyjściowym składem na żywo na mecz Meksyk vs Antigua i Barbuda, a także najnowsze informacje napływające ze Stadionu Olimpijskiego im. Felixa Sancheza. Nie przegap żadnych szczegółów meczu minuta po minucie i na żywo online z VAVEL.

13:56 4 godziny temu

Gdzie i jak oglądać mecz Meksyk-Antigua i Barbuda online i na żywo

13:51 4 godziny temu

13:41 4 godziny temu

13:36 4 godziny temu

Ostatni skład Meksyku

Emily Alvarado, Kente Robles, Diana Garcia, Stephanie Mayor, Rebecca Bernal, Jacqueline Oval, Greta Espinosa, Mira Delgadillo, Bianca Sierra, Alexia Delgado, Katie Martinez.

13:31 5 godzin temu

dobry rytm

13:26 5 godzin temu

silna katastrofa

13:21 5 godzin temu

Mecz odbędzie się na Stadionie Olimpijskim im. Felixa Sancheza.

Mecz Meksyk vs Antigua i Barbuda zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim im. Felixa Sancheza w Santo Domingo na Dominikanie. Budynek może pomieścić 27 000 osób.

13:16 5 godzin temu

Dobry wieczór wszystkim czytelnikom VAVEL!

Zapraszamy na transmisję na żywo meczu Meksyk – Antigua i Barbuda, odpowiadającego drugiemu dniu Mistrzostw Kobiet CONCACAF przed Mistrzostwami Świata. Mecz odbędzie się na Stadionie Olimpijskim im. Felixa Sancheza o godzinie 15:00.