1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

CFE uruchamia własną usługę telefonii internetowej w Meksyku

  • Mobilni operatorzy wirtualni to najszybciej rozwijająca się branża w segmencie telefonii komórkowej. Obecnie mają 8 mln użytkowników, aw pierwszym kwartale tego roku osiągnęli przychód w wysokości 1632 mln pesos.

  • „CFE Telecomunicaciones e Internet para todos” uruchomił własnego wirtualnego operatora telefonii komórkowej i oferuje usługi mobilne „bez planów obowiązkowych”, z „technologią 4.5G”, a nawet „zasięgiem krajowym”, zgodnie z oficjalną stroną internetową.

  • Państwowa firma weszła w model Virtual Mobile Operators, branżę, która wyprodukowała 4,2 miliarda pesos w 2021 roku i ma 8 milionów użytkowników, według CIU.

Federalna Komisja Energii Elektrycznej (CFE) postanowiła rozszerzyć swój rynek, uruchamiając własną usługę mobilną, która nie będzie miała wymuszonych planów i będzie miała technologię 4G, oprócz zasięgu krajowego.

„CFE Telecomunicaciones e Internet para todos” uruchomił własnego wirtualnego operatora telefonii komórkowej i oferuje usługi mobilne „bez planów obowiązkowych”, z „technologią 4.5G”, a nawet „zasięgiem krajowym”, zgodnie z oficjalną stroną internetową.

CFE poinformował, że będzie miał metodę doładowania, aby oferować pakiety, które różnią się okresem ważności do 30 dni i kosztują od 30 do 300 pesos, oprócz oferowania opcji pakietu półrocznego i rocznego; Koszty wahają się od 400 pesos do 2100 pesos do 40 gigabajtów.

Jak poinformowała komisja na swojej oficjalnej stronie internetowej, „CFE Telecomunicaciones e Internet para Todos” współpracuje z siecią Altán, ale jej franczyza nie pozwala na działanie w miejscach, w których istnieją już inni operatorzy.

Znaczenie Internetu w dzisiejszych czasach

Internet jest bez wątpienia jednym z głównych narzędzi naszej pracy i interakcji. W dzisiejszych czasach przez sieć można zrobić praktycznie wszystko: pracować, oglądać telewizję, zamawiać jedzenie, słuchać muzyki, rozmawiać ze znajomymi i wiele innych.

Kiedy nadeszła pandemia, pojawiła się potrzeba lepszego internetu, ponieważ, jak wiemy, szkoły, miejsca pracy i wszystkie nasze interakcje społeczne musiały przejść do życia cyfrowego.

READ  Meksykańska giełda i BIVA wyjeżdżają na długi weekend na najwyższych obrotach - El Financiero

Teraz, zgodnie z badaniem Digital 2021, cytowanym przez StatystykaInternauci spędzają około sześciu godzin i 54 minut podłączonych do naszych sieci społecznościowych. Czy to przez komputer, smartfon, czy inne urządzenie, prawda jest taka, że ​​więcej czasu spędzamy w Internecie, jak stwierdzono we wspomnianym badaniu.

i to jest , Kryzys pandemiczny wywołany przez Covid-19 przyniósł ze sobą wiele wyzwań Dla branży iz tego powodu w niedalekiej przyszłości, jako że tzw. „nowa normalność” oznaczać będzie nową ścieżkę dla firm, wizja będzie miała ogromne znaczenie dla promocji każdej inicjatywy.

W tym kontekście CFE Telecomunicaciones e Internet para Todos (CFE-TEIT) będzie konkurować na rynku telefonii komórkowej z pakietami od 30 pesos do 2100 pesos.

Państwowa firma weszła w model Virtual Mobile Operators, branżę, która wyprodukowała 4,2 miliarda pesos w 2021 roku i ma 8 milionów użytkowników, według CIU.

Firma posiada 12 pakietów prepaid w formie jednorazowej, półrocznej i rocznej, z gigabajtami na surfowanie po Internecie, minutami na rozmowy i SMS-y.

Pakiety:

30 pesos – 4 GB, 250 minut i 125 tekstów ważne przez trzy dni. Brak gorącego miejsca.

45 pesos – 4 GB, 250 minut i 125 tekstów ważne przez trzy dni. z gorącym punktem.

100 pesos – 20 GB, 1000 minut i 500 tekstów ważne przez 15 dni. Brak gorącego miejsca.

150 pesos – 8 GB, 1500 minut i 500 SMS, ważne przez 30 dni. z gorącym punktem.

200 pesos – 40 GB, 1500 minut i 1000 tekstów ważne przez 30 dni. Brak gorącego miejsca.

300 pesos – 40 GB, 1500 minut i 1000 tekstów ważne przez 30 dni. z gorącym punktem.

Mobilni operatorzy wirtualni to najszybciej rozwijająca się branża w segmencie telefonii komórkowej. Obecnie mają 8 mln użytkowników, aw pierwszym kwartale tego roku osiągnęli przychód w wysokości 1632 mln pesos.

READ  Mówi, jak zhakowano WhatsApp; Platforma zwiększająca bezpieczeństwo

Czytaj teraz: