1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samochód „Mafia” Dolpha Lundgrena

Dolph Lundgren ma imponujący wybór luksusowych i sportowych samochodów, ale jest też „gangster”, który nigdy nie zapomina o podróżach, rekreacji, rodzinnym zaangażowaniu i nie tylko. Pokażemy Ci…

Oprócz swojej pasji do aktorstwa, Dolph Lundgren uwielbia wielomilionową kolekcję samochodów, których różnorodność jest na najwyższym poziomie, w tym drogie samochody sportowe, luksusowe i klasyczne. Ponieważ uwielbia cieszyć się niesamowitymi ciałami, które pokonują wiele kilometrów i zapewniają najlepszą prędkość i wydajność.

Na pierwszej linii ich floty widzimy Ferrari, Aston Martins, Spania GTA i ciężarówki o wysokich osiągach, prezentujące swoje umiejętności jazdy w dowolnym rozmiarze, stylu i wydajności. Typowe dla marek wybieranych przez aktora, który nie tęskni za najlepszym momentem.

jednakże, W jego garażu jest pewien samochód, który stał się wielkim „gangsterem”, którym często porusza się po ojczyźnie, z przyjaciółmi, z rodziną. Lub po prostu oddaj się ulubionemu przez wszystkich, znanym z tego, że jest wyjątkowym klasykiem.

Chodzi o doskonałe ’77 Korweta L82′Oszałamiający, funkcjonalny model Silnik V8 dostarcza 180 KM i prędkość maksymalną 246 km/h. Produkcja dwudrzwiowa zapewnia doskonały komfort jazdy i wnętrza.

W ten sam sposób, Posiada czterobiegową manualną skrzynię biegów o sportowych osiągach, ze skórzaną tapicerką na siedzeniach i mieszanką imponującego wizerunku oraz zwinnych osiągów, które sprawiają, że jest niezbędnym elementem każdego luksusowego pakietu.

Dolph Lundgren w swojej 77 Corvette L82
Dolph Lundgren w swojej 77 Corvette L82

READ  4 różne preparaty do marynowania kurczaka i gotowania zabawnych potraw