25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cena Ethereum rośnie o 7%: czy wieloryby mogą teraz podnieść cenę ETH do 4000 dolarów?

Cena Ethereum rośnie o 7%: czy wieloryby mogą teraz podnieść cenę ETH do 4000 dolarów?

  • W ciągu ostatnich siedmiu dni ETH wzrósł o prawie 7%.
  • W ciągu ostatniego tygodnia wieloryby zwiększyły swoją akumulację.

Eter [ETH] Cena wzrosła w zeszłym tygodniu, dzięki czemu może utrzymać się powyżej poziomu 3,5 tys. dolarów. Chociaż brzmi to już optymistycznie, sytuacja może się poprawić, gdy duzi gracze zgromadzą więcej ETH.

Aktywność wielorybów wzrasta

Według CoinMarketCap DaneInwestorzy ETH zarobili w zeszłym tygodniu, gdyż jego wartość wzrosła o prawie 7%. W chwili pisania tego tekstu cena ETH wynosi 3520,80 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 422 miliardy USD.

Co ciekawe, wraz ze wzrostem ceny tokena wzrosła również aktywność wielorybów wokół tokena.

Najnowsza wersja Lookonchain Tani Okazało się, że wieloryby zaczęły gromadzić ETH. Według tweeta wieloryb wycofał z giełd 22 251 Ethereum o wartości 80,06 mln dolarów.

Inny wieloryb również wycofał z Binance 3092 Ethereum o wartości 11,12 mln dolarów. Oznacza to, że wieloryby ufały ETH i spodziewały się dalszego wzrostu jego ceny, co sugeruje, że ETH może wkrótce osiągnąć 4000 dolarów.

Aby sprawdzić, czy presja na zakup wielorybów jest wysoka, AMBCrypto przejrzało dane Santiment. Odkryliśmy, że podaż ETH na pierwszych stronach gazet wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia. Wzrósł także odpływ walut obcych, co wskazuje na wzrost presji zakupowej.

Nasza analiza CryptoQuant Dane Wykazała również podobną tendencję. Rezerwa walutowa Ethereum spada. Jednak zaskakujące było to, że ETH Coinbase Premium zmienił kolor na czerwony. Oznacza to, że wśród amerykańskich inwestorów dominowały nastroje sprzedażowe.

Następny cel Ethereum: 4000 dolarów?

Następnie AMBCrypto przeanalizowało dane Hyblock Capital, aby znaleźć potencjalne cele, które ETH może osiągnąć, jeśli akumulacja wielorybów przekształci się w wzrostowy wzrost.

Odkryliśmy, że zanim osiągnie 4000 dolarów, ETH musi pokonać kilka głównych poziomów oporu. W przypadku zwyżkowego wzrostu ważne będzie, aby ETH osiągnął 3,65 tys. dolarów i 3,8 tys. dolarów przed osiągnięciem 4 tys. dolarów, ponieważ liczba likwidacji ETH będzie wzrastać na tych poziomach.

READ  Los operadores de telecomunicaciones de EE. UU. Se niegan a retrasar el lanzamiento de la red 5G

Aby zobaczyć, jak prawdopodobne jest, że Ethereum rozpocznie wzrostowy wzrost, analizujemy dzienny wykres tokena. Nasza analiza wykazała, że ​​wskaźnik względnej siły (RSI) Ethereum od kilku dni z rzędu porusza się w bok.


czyta Eter [ETH] Przewidywanie cen 2024-25


Co więcej, jego wskaźnik MACD pokazał, że byki i niedźwiedzie walczyły o uzyskanie nad sobą przewagi. Jednak przepływ pieniędzy Chaikin (CMF) wyglądał na byczy, ponieważ odnotował silny wzrost.

Jeśli wierzyć CMF, szanse na to, że ETH nabierze dynamiki wzrostowej, wydają się prawdopodobne w nadchodzących dniach.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.