3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Vela nie wyklucza powrotu do piłki nożnej w Europie

Przed meczem All-Star meksykański napastnik LAFC zauważył, że to jego ostatni rok w MLS i dodał, że tęskni za europejskim futbolem.

Anioły — Carlos Vela nie wyklucza powrotu do europejskiej piłki nożnej, po upewnieniu się, że przeżywa swój ostatni sezon w Major League Soccer (MLS).

Przed tym Gwiezdna gra Wejść MX Liga I MLS, do przodu z Los Angeles Stwierdził, że tęskni za europejską piłką nożną.

„Oczywiście tęsknię za graniem w Europie. W tej chwili to mój ostatni rok tutaj, a potem zobaczymy” – powiedział. pióro a TUDN.

32-letni napastnik dotarł do MLS W 2018 roku i od tego czasu stał się postacią swojego zespołu, otrzymując tytuł gracza franczyzy.

pióro Wskazał, że obecnie koncentruje się na swoim klubie i powrocie do zdrowia po kontuzji, która uniemożliwiła mu udział w turnieju Cała gra gwiazd.

„Pierwszą rzeczą jest jak najszybsze wyleczenie się z kontuzji, aby pomóc zespołowi w tym trudnym czasie. Przy tak wielu postawach, tak dużej pozytywności, mam nadzieję, że kiedy wrócę, będę mógł pomóc zespołowi” – zadeklarował .

Podobnie stwierdził, że celem „jest wejście do play-offów i szukanie tytułu”.

READ  Mariachis Guadalajara została bez stadionu