18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak definiuje się grupy

Branislav Ivanovic i Michael Essien, były mistrz Chelsea, utworzyli los, losując piłki.

Faza grupowa Ligi Mistrzów UEFA Zostało to określone w ten czwartek. Wylosowano 32 drużyny z Europy, te same drużyny, które będą szukały chwały i dawały sentyment od września do maja przyszłego roku, kiedy dwójka finalistów spotka się w Sankt Petersburgu w Rosji, mieście gospodarzu meczu o tytuł.

Loteria rozpoczęła się od wzruszającego momentu, kiedy wybrał lekarzy Dania faktycznie Szymon KearCzłonek zespołu z nim Nagroda Prezydenta UEFA Z powodu reakcji, którą dostali w wypadku Christian Eriksen Na Euro 2020, kiedy żywioł padł ofiarą niewydolności serca na boisku.

Podobnie ratownicy medyczni uczestniczący w wypadku i wszyscy, którzy zwrócili uwagę na czas Eriksen, który był w stanie wyzdrowieć w stu procentach po interwencji i odpoczynku.

Po uznaniu i sympatii nadszedł czas na losowanie, które zostało podzielone na cztery pule i w którym zapewniono, że żadna drużyna nie zagra przeciwko drużynie z tego samego związku.

Branislav Ivanović I Michaela Essiena, W uroczystości wzięły udział dawne osobistości mistrza Chelsea i to one zadecydowały o przyszłości 32 drużyn, reżyserując słynne „Piłki”.

Jedną z grup z najatrakcyjniejszymi pojedynkami jest A, ponieważ gwiazda Manchesteru City i Paris Saint-Germain w sektorze i spotkania między nimi Lionel Messi Przeciwko Pepowi Guardioli podniesie wiele spojrzeń na świecie. Dzieje się tak w przypadku braku tego, co stanie się w przyszłości Cristiano Ronaldo, który może przybyć z obywatelami przed zakończeniem rynku transferowego.

Co ciekawe, grupa D była niemal kopią tego, co wydarzyło się w zeszłym sezonie, a rywalizację powtórzyły Real Madryt, Inter i Szachtar Donieck. Jedyna różnica polegała na tym, że dołączył do nich szeryf Tiraspol.

Podobnie Grupa B przygotowała interesujący pokaz z Atletico Madryt, Liverpool, Porto i Mediolan, w jednym z najbardziej złożonych sektorów.

READ  Ronaldinho zaskoczył wszystkich tym wyrokiem w przerwie meczu Ligi Królewskiej

Tymczasem aktualni mistrzowie Chelsea zmierzą się z Juventusem, Zenitem i Malmo.

Ostatecznie grupy wyglądały następująco:

Grupa A: Manchester City (Anglia), Paris Saint-Germain (Francja), Lipsk (ALE), Club Brujas (Belgia)

– Grupa B: Atlético Madryt (Hiszpania), Liverpool (Anglia), Porto (Burundi), Mediolan (Włochy).

Grupa C: Klub Sportowy, Borussia Dortmund (ALE), Ajax (NED), Besiktas (Turcja).

Grupa D: Inter Mediolan (Włochy), Real Madryt (Hiszpania), Szachtar Donieck (Wielka Brytania), Sharif (centrum handlowe)

Grupa E: Bayern Monachium (ALE), Barcelona (Hiszpania), Benfica (Bor), Dynamo Kijów (Wielka Brytania).

Grupa szósta: Villarreal (Hiszpania), Manchester United (Anglia), Atalanta (Włochy), Young Boys (Szwajcaria)

Grupa G: Lille (Francja), Sewilla (Hiszpania), Salzburg (Australia), Wolfsburg (ALE)

– Grupa H: Chelsea (Anglia), Juventus (Włochy), Zenit St Petersburg (Rosja), Malmo (Szwecja)

Daktyle:

Pierwsza tura: 14-15 września

Dzień drugi 28/29 września

Trzeci dzień: 19/20 października

Czwarty dzień: 2/3 listopada

Dzień 5: 23/24 listopada

Dzień 6: 7/8 grudnia.